Pravidelný občasník originálního humoru

Anonymous se chystají zveřejnit databázi IFPI, píší to ve výzvě k odstoupení šéfce IFPI

Autor chlívek (Bezpečnost) - vydáno 13.2.2012

Petra Žikovská, šéfka české IFPI, se minulý týden stala mediálně proslulou nejenom vystoupením v médiích, ale také prostřednictvím hodně hloupého dopisu českým zákonodárcům. Samozřejmě, vše se týká ACTA. Žikovská má navíc poněkud rozporuplnýn postoj, kdy vlastně tvrdí, že ACTA je neškodná a nic nezmění, takže proto je potřeba ji přijmout.


 Anonymous v dopise rozeslaném "zástupcům mainstreamových médií" (ano, jsem také mezi nimi) požadují aby Žikovská okamžitě odstoupila a veřejně se omluvila "před celým národem". Pokud tak neučiní, Anonymous zveřejní "kompletní databází klientů IFPI".

Vazena pani Zikovska,

vsiml jsem si, ze v posledni dobe stale vice vystupujete v mediich. Take jsem si nemohl nevsimnout, ze uvadite v mediich (nedejboze zamerne) mylne informace o soucasnem deni kolem kontroverzni dohody ACTA (respektive stavu fonografickeho a celkove rekneme contentoveho prumyslu). 

Predem doufam, ze nebudu nucen Vam posilat druhy mail, ve kterem bych Vam mel dokazovat ve kterych momentech sveho vystupovani jste vnaprostem rozporu s realitou. Odpovite mi jasne a strucne, bez zbytecnych odkladu, proc tyto informace sirite i pres to, ze vite -  minimalne po prostudovani odkazu v zapati, ale bylo by z Vasi pozice hanbou nevedet uz drive - , ze informace ktere uvadite jsou nepresne, ne-li lzive.

http://eisionline.org/index.php/projekty-m/10-novinky-z-aktivit/23-acta-pravna-analyza

V pripade, ze na tyto otazky nebudete schopna mne a ostatnim  "spotrebitelum" (jak krasne oznacuje lidi vami podporovana smlouva ACTA) uspokojive odpovedet, apeluji na Vase svedomi a predpokladam, ze okamzite odstoupite z funkce a verejne se omluvite v mediich pred celym  narodem.

V opacnem pripade hodla anonymous zverejnit kompletni databazi vasich klientu.

Protoze anonymous chce sva data sdilet s sirokou verejnosti, posilame tento email soucasne zastupcum mainstreamovych medii, jako takovou drobnou motivaci pro vas se vyjadrit.

Dekuji
Krasny den
V dokonale ucte
Vas Anonymous

<<< we do not forgive, we do not forget, expect us >>>

Štítky : Anonymous, Petra Žikovská, IFPI, Internet, Cenzura, Autorské právo, Piráství, SOPA, PIPA, ACTA, Právo, Taškařice
Poslední změna : 14.2.2012 07:48, Vytvořen : 13.2.2012 10:05, Vydán : 13.2.2012, 9966x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích