Pravidelný občasník originálního humoru

Exklusivně : Weblogy.cz prodány, víme za kolik i jaké jsou další plány

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 4.6.2008


Weblogy.cz prodányInternet Info, provozovatel serverů lupa.cz, root.cz a dalších, koupil podle informací POOH.CZ agregátor weblogů o webdesignu www.weblogy.cz - ten byl nedávno (29.4) nabídnut na prodej formou neveřejné dražby s vyvolávací cenou 66 tisíc Kč. Internet Info kupuje Weblogy.cz za 260 tisíc korun.

Weblogy.cz mají denní návštěvnost mezi 700 a 1000 uživateli. Součástí prodeje je i agregační systém a veškerá data.

Internet Info prozatím nepředpokládá, že by mělo dojít k nějaký dramatickým změnám v chodu služeb Weblogy.cz. Vycházejí přitom z toho, že služba má své spokojené uživatele (zde bych dodal, že lze o Weblogy.cz uvažovat i jako o příkladu služby, která si dokázala vytvořit poměrně kvalitní komunitu). Nový provozovatel nicméně má zájem o případné názory uživatelů a debatu o tom, zda je současná podoba ideální, nebo zda existuje nějaké požadavky/přání změn.

Jednou z internet zvažovaných možností je i doplnění "hlasování", které by dokázalo vybrané (rozumějme kvalitní) články udržet déle na horních pozicích doposud čistě chronologického výpisu (zde mohu dodat pouze to, že mě právě chronologický výpis vyhovuje). Případné rozšíření o (například) takovoutu funkčnost by ale muselo být skutečně vyvoláno poptávkou uživatelů.

Štítky : Internet Info, Weblogy.cz, Webdesign, Blogy, Agregátor, RSS|
Poslední změna : 4.6.2008 17:36, Vytvořen : 4.6.2008 17:29, Vydán : 4.6.2008, 10455x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích