Pravidelný občasník originálního humoru

Orey Gilliam: ICQ již nevidí krádeže účtu jako velký problém

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 2.7.2008


Jak jsem avízoval (a slíbil), tak také plním. Na Lupě najdete článek Orey Gilliam: ICQ již nevidí krádeže účtu jako velký problém, který je 30ti minutovým avizovaným rozhovorem s CEO ICQ. Rozhovorem, ve kterém se uplatnilo i pár otázek od věrných návštěvníků POOH.CZ. Samozřejmě nemohu slíbit, že Orey Gilliam na všechny otázky odpověděl ke spokojenosti tazatelů. Jedno si ale myslím, ten rozhovor je zajímavý a obsahuje pár zajímavých momentů (já se třeba velmi těším na to, až bude mobilbní Java klient pro ICQ).

Rozhovor samotný vyjde i v Inside Report 7/2008 (www.inside.cz) spolu s delším materiálem věnovaným Instant Messagingu obecně.  

Odpolední dodatek - vypadá to, že rozhovor vyšel vskutku v "pravý čas". ICQ totiž právě přinutilo všechny uživatele starších verzí povinně přejít na ICQ6. A zároveň došlo k další změně v protokolech, takže alternativní klienty čekalo kolečko zkoumání jak se "zase" připojit zpět na ICQ. Na přinucení instalace ICQ6 je zábavná i další věc, už nepodporuje WIndows 2000. Takže mi nezbylo, než přejít na Mirandu :)

Štítky : ICQ, Internet, Rozhovor|
Poslední změna : 2.7.2008 19:12, Vytvořen : 2.7.2008 08:51, Vydán : 2.7.2008, 7284x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích