Pravidelný občasník originálního humoru

Proč v Čechách nestartovat Media Bloggers Association? A další věci čistě z blogosféry

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 8.12.2008


"Proč v Čechách nestartovat Media Bloggers Association?" se ptá Pavel Neuman a vcelku realisticky komentuje to, že jakékoliv profesní organizace mohou být problematické, zejména pro motivy zakladatelů (a já dodám, že odbory jsou jenom zlo a je potřeba ho mýtit). Nechám-li stranou to, že Radim Hasalík by v případě MBA měl opravdu jen ty nejčistší motivy, je zde na místě otázka, jaké motivy má prozměnu Pavel, aby se na MBA tvářil nevražívě. Je to dokonce jasné už rovnou z jeho samotného článku, kde rovnou dělá reklamu Buzbootu. Holt hrozba možné konkurence je dost jasným důvodem k tomu, aby se to označilo za zcestné a honem přihřála vlastní polívčička. Je to špatně? Nevím, je to realistické a dostatečně to ukazuje na motivace.

Miloš Čermák si založil vlastní skupinu "Miloš Čermák" na Facebooku typu "Celebrity". Souhlasím a přidávám se do skupiny. "Do you want to join Miloš Čermák" nicméně zní docela zajímavě. Daleko zajímavější je oznámení "Marek Prokop je nyní vdaná".

Barbora Zychova stale hleda blogery za CR do souteze http://www.thinkaboutit.eu. Chápete to? Evropský Unie (to je ta, co chce bloggery regulovat a nejlépe zakázat) pořádá nějakou nesmyslnou akci pro bloggery. Ti samozřejmě tradičně o žádné věci nestojí, a už vůbec ne od EU.

A když už jsem citoval z Facebooku (sakra, on ten Facebook nějak přerůstá do blogosféry), tak ještě jednou. Filip Rožánek žádá všechny přítomné, aby ho laskavě nezapojovali do aplikací jako je Sněhová koule apod.. A není sám, v poslední době jsou podobné žádosti stejně časté jako hozená sněhová koule, pozvánka do Mafia wars či pozvánka do další zbytečné, dementní a neužitečné aplikace, kterých je Facebook plný. Naštěstí jdou postupně zakazovat a příště už nebudou obtěžovat.

Štítky : Pavel Neuman, Miloš Čermák, Marek Prokop, Radim Hasalík, Filip Rožáenek, Facebook, Sociální sítě, Blog, Blogosfére, barbora Zychová, EU|
Poslední změna : 9.12.2008 09:35, Vytvořen : 8.12.2008 10:20, Vydán : 8.12.2008, 9456x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích