Pravidelný občasník originálního humoru

Facebook Connect? Komplikované a opět k ničemu

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 16.12.2008


Takového povyku okolo Google Friend Connect a Facebook Connect. A ve skutečnosti je to jenom další slepá ulička, vlak mířící na slepou kolej. Bohužel, do tohodle vlaku nastoupí tisíce webů, aby vynaložili úsilí na nic. Google alespoň svůj FC udělal tak, že nasazení na web je opravdu jenom "copy-paste". A narozdíl of Facebooku to navíc funguje.

Facebook Connect je nefuknční zbytečnost

Po dvou dnech marného snažení o rozchození Facebook Connect jsem toho zatím nechal, nedokázal jsem přijít na to, kde je chyba. A protože je to totální černá skříňka, tak se toho ani moc odhalit nedá. A tak jsem tak nějak tiště předpokládal, že ta chyba jsem já a že něco dělám špatně - ono totiž zprovoznění Facebook Connect vyžaduje šílený a zbytešně komplikovaný postup spočívající v nepřehledné registraci, kopírování řady souborů z cvs a následně ještě opravy těch souborů, aby tam "někde" bylo to správné pofidérní číslo. 

A při trošce štěstí se vám zobrazí modré přihlašovací tlačítko, které vám ale neumožňuje udělat nic. Dokonce ani to přihlášení. Po marném snažení jsem si řekl, že je lepší to nechat uležet a později zkusit znova.

Jenže ona ta chyba asi nebude čistě moje. Patrick dal Facebook Connect na www.marigold.cz a ejhle. Nefunguje to. Přihlášení vede na WordpPress login (tam se určitě přihlašovat nechic). A místo ikonek členů to zobrazuje jenom šedé čtverečky.

No, pamatujete na tu dobu, mnoho let zpět, kdy každý měl na webu počítadlo návštěvnosti? Nepřipomíná vám to něco?

Štítky : Sociální sítě, Facebook.com, Facebook Connect, Google, Google Friend Connect, Webdesign|
Poslední změna : 16.12.2008 11:18, Vytvořen : 16.12.2008 11:18, Vydán : 16.12.2008, 11065x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích