Pravidelný občasník originálního humoru

Na Facebooku řádí nesvéprávní cenzoři a mravokárci. Dokonce i v inzerci

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 31.12.2009


 Jako by nestačilo, že podmínky užívání Facebooku jsou rok od roku šílenější a více a více omezují jeho používání - s jasným cílem, dostat všechno do sféry placené inzerce. Jenomže ani tam není situace zrovna dobrá. Řádí tam totiž nesvéprávní cenzoři a mravokárci, stejně tak jako řádí v závratném množství případů zakazovaných či rušených účtů pro "nadměrné psaní statusů". Ale zpět k zábavnému (a čerstvému) případu "cenzury". Se štastným koncem.

Scott Nathan - Facebook cenzurou tato fotografie neprošla. Ani do inzerce na prodej této fotografie

Když Scott Nathan na Facebooku umístil inzerát týkající se jeho tvorby, doprovodil  ho ukázkou svého díla - jde o fotografii zpěvačky Katy Perry pro Too Faced Cosmetics. A pak už se nejspíš nestačil jenom divit - před dvěma týdny jeho inzerát Facebook zrušil, s tím že odporuje pravidlům s ohledem na nerelvantnosti nebo nevhodnost obrázku. 

A ejhle, bylo potřeba dva týdny, pozornost médií a Facebook změnil názor. E-mailem Nathonovi napsal, že : "It appears your ad was mistakenly disapproved. However, it has now been re-reviewed and approved. Sorry for any inconvenience."

To ještě Nathan může být rád, že se mu podařilo na Facebook získat jakýkoliv kontakt. A že se mu, zjevně pod vlivem mediálního haló, vůbec někdo věnoval. 

Štítky : Webdesign, Internet, Facebook.com, Internetová inzerce, Cenzura, Scott Nathan, Foto, Fotografie|
Poslední změna : 2.1.2010 10:59, Vytvořen : 31.12.2009 12:15, Vydán : 31.12.2009, 12384x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích