Pravidelný občasník originálního humoru

Hloupí lidé na Facebooku jsou opět na prodej

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 13.9.2010

"Prodám FB stránku - 260.000 lidí (ČS má Talent - muž uhodil pěstí Jana Krause)" je asi dost výmluvný název inzerátu. Snaží se prodat něco s nulovou hodnotou. A případný kupující? Riskuje nejenom zrušení stránky, ale i facebook účtů s ní spojených.


Jedna z "it říkanek" přirovnává slovo "webtržník" ke slovu "výtržník". Není se moc čemu divit, WebTrh.cz s oblibou využívají nejenom "SEO experti", ale v poslední době tam najdete řadu "skvělých" nabídek "prodeje" Facebook stránek. V drtivé většině jsou to podvodné stránky s nulovou hodnotou. A případným přídavkem problémů, pokud si někdo něco podobného "koupí".

Na podobný inzerát čekám od okamžiku, kdy se podvodná stránka ČS má Talent - muž uhodil pěstí Jana Krause (video) objevila - jeji existence byla založená na klasické "staň se fanouškem, jinak nic dalšího neuvidíš". A jak je vidět, 260 000 hloupých lidí se nechalo nachytat. A vlastně jim ani nevadilo, že slíbené video nikdy neviděli.

Prodám FB stránku - 260.000 lidí (ČS má Talent - muž uhodil pěstí Jana Krause)

Nabízím k prodeji v současné době nejúspěšnější FB stránku s cca 260.000 uživateli.

- obrovskou výhodou stránky je nejen její obří návštěvnost, ale také to, že nebyla doposud marketingově využívána, má tudíž zachovaný rating.

Tento inzerát je platný do 20. září, poté dám přednost nejvyšší nabídce.

Asi už nepřekvapí, že prodávají je anonymní a snaží se v "inzerátu" nabízet nesmysly a tvrdit nesmysly. Stránka žádnou návštěvnost nemá a už vůbec nemá žádný rating (nic takového neexistuje). A jako u všech stránek tohoto typu je případná úspěšnost spamu na nachytané hlupáky v rozměru 0,1 až 0,01 procenta úspěšnosti. 

Podvodná stránka - ČS má Talent - muž uhodil pěstí Jana Krause (video)

 

Štítky : Webdesign, Internet, Facebook.com, Podvod, Podvodná stránka, Facebook Page, Facebook stránka, ĆS Má Talent, Webtrh.cz|
Poslední změna : 13.9.2010 19:13, Vytvořen : 13.9.2010 19:13, Vydán : 13.9.2010, 15633x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích