Pravidelný občasník originálního humoru

Krize dorazila, českému internetu došly osobnosti. Ať žije Křišťálová Lupa

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 1.10.2010

Doménový spekulant či patnáctiletá pipka točící stupidní videa. Zrušený Mediář.cz, nová verze Skliku. Anti cenu Facebooku, datovým schránkám nebo snad CERDu? Kam ta Křišťálová Lupa spěje?


Nojo, zase budu žbrlat. Když ale ono to nějak jinak v tomhle případě nejde. Souhlasil jsem dosti dávno s účastí v "odborném" hlasování Křišťálové Lupy. A už tehdy jsem si říkal, co to zase bude za srandu. A je. A že velká.

Krize musela dorazit, českému internetu došly osobnost. Mezi kandidáty na osobnost roku najdete takové lahůdky jako kohosi, jehož kvalifikace je popsána následujícími slovy.

Jeden z nejznámějších držitelů a obchodníků s doménami v ČR, primárně se věnuje využití parkování domén.

Možná se jenom v Internet Info spletli a měl být v kategorii anticena.

A co je, prosím pěkně, za osobnost slečna, jejíž jméno vypadá dost EMO na to, aby z toho měla depku hned poté co se ráno probudí? Prý "zaujala stovky tisíc lidí", ale obtěžoval se někdo někdy podívat na statistiky? A zkusit se zeptat, čí produkt tohle je?

A projekty? To jsme na tom opravdu tak špatně, že mezi kandidáty na projekt roku najdete "novou verzi skliku", o kousek vedle zrušený "Mediář.cz" (ano, je ho škoda, dělali to v poslední době dobře a zajímavě) a vzápětí Slevomat.cz, který je jenom kopií zahraničního modelu a výjimečný je snad jenom tím,že "byl první".

Kam kráčíš Křišťálová Lupo?

Štítky : Internet, Webdesign, Internet Info, Křišťálová Lupa|
Poslední změna : 1.10.2010 14:54, Vytvořen : 1.10.2010 14:54, Vydán : 1.10.2010, 7181x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích