Pravidelný občasník originálního humoru

Bradbury.cz si pár dní po spuštění vysloužil první Facebook ban

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 9.12.2010


Návod: Jak znemožnit zneužívání označování (tagging) ve fotografiích  je zřejmě proti srsti Facebooku nebo možná spíš prosti srsti někomu, kdo se postaral o první "facebook ban" pro nově spuštění www.bradbury.cz, web o facebooku, twitteru a sociálních sítích vůbec.  Samozřejmě je možné, že se o zablokování postaral i starý známý a obávaný "facebook robot", který došel k názoru, že pár desítek "líbí" je prostě příliš moc a doménu tak přihodil na svůj velmi dlouhý seznam zablokovaných domén.

Bradbury.cz si pár dní po spuštění vysloužil první Facebook ban

Pro úplnost je třeba dodat, že screenshot jsem dostal od čtenáře, který se marně snažil nasdílet obsah z www.bradbury.cz a nechápal co se děje. Mě se dnes ráno podařilo Bradbury.cz (dokonce přímo tento konkrétní článek) nasdílet bez problémů. Je tedy možné, že "facebook robot" už doménu z černé listiny odstranil.

Na Facebooku prostě nevíte dne a hodiny kdy vám cokoliv zablokuje. Samozřejmě aniž by k tomu měl jakýkoliv reálný důvod.

Dodatek 9:20 - zablokování je stále platné, projevuje se pouze při použití Share/Sdílej z webu. Paradoxně ruční sdílení na profil funguje.

Štítky : Facebook.com, Sociální síť, Cenzura, Internet, Webdesign|
Poslední změna : 9.12.2010 10:10, Vytvořen : 9.12.2010 09:17, Vydán : 9.12.2010, 11660x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích