Pravidelný občasník originálního humoru

Tak z Eduard Outú je už Eduard Piňos

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 24.1.2011


28. září 2014 ::: Tento článek byl odstraněn z výsledků vyhledávání v Google na základě pomateného práva na zapomnění v režii Evropské Unie. Díky! Skvělý výsledek. 

Vážně by si Telefónica O2 měla udělat pořádek v tom, komu dovolí se za ní vyskytovat na Facebooku. Eduard Outú (jeden z dvou falešných účtu ukázaných v Petra z Telefónica O2 to ráda s tvrdým) se dnes změnil na Eduard Piňos. Což je reálné jméno zaměstnance Telefónica O2. Eduard Piňos má samozřejmě již existujíící Facebook profil (a Facebook zakazuje, aby jeden člověk měl více profilů).

 

Eduard Piňos tuto změnu vysvětluje takto:

K firemnímu obsluhování zákazníků na Facebooku využívají operátoři své „pracovní“ profily, které jsou jasně rozpoznatelné podle loga společnosti, nebo piktogramu obličeje. Jejich jména budou změněna podle jejich skutečných jmen, ale budou i nadále vystupovat na Facebooku O2 CZ prostřednictvím svých pracovních profilů.

Takže pokud jste to ještě nepochopili, na Facebooku s Vámi budou komunikovat falešné účty, které budou sice mít "skutečná jména", ale nikdy nebudete vědět, jestli ten kdo s vámi komunikuje je opravdu z Telefónica O2,  nebo jenom nějaký vtipálek, který si založil účet, nahrál do fotky logo O2 a teď se jenom nesmírně baví.

 

Eduard Piňos aneb bývalý Eduard Outú

A takhle vypadal tentýž profil před několika dny.

Eduart Outú - falešný profil Telefónica O2 Czech Republic

28. září 2014 ::: Tento článek byl odstraněn z výsledků vyhledávání v Google na základě pomateného práva na zapomnění v režii Evropské Unie. Díky! Skvělý výsledek. 

 

Štítky : Facebook.com, Sociální síť, Telefónica O2, Eduard Piňos, Internet, Webdesign, Facebook Page, Facebook Stránka|
Poslední změna : 28.9.2014 13:23, Vytvořen : 24.1.2011 16:16, Vydán : 24.1.2011, 14856x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích