Pravidelný občasník originálního humoru

Válka slevových serverů pokračuje, navíc jedno nepovedené logo

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 2.2.2011


BezvaSleva.cz přišla o Facebook Page a provozovatel o účet, to už víte z minulého ublognutí. A dnes ruka Facebooku dopadla i na www.zapakatel.cz, několik lidí s ním spojených má také zablokovaný účet - jako úvod Facebook uvedl, že nepoužívají skutečné jméno. Což je samozřejmě velmi vtipné, protože většinu z nich jsem osobně viděl, jednoho z nich jste dokonce dost dlouho mohli vidět na televizní obrazovce.

Vypadá to na další střelbu v probíhající válce slevových serverů. Pár z nich už několik měsiců vyvíjí vcelku nezáživnou činnost, tedy pokusy o hromadné nahlašování konkurce  pro spam. A také právě pro falešné účty a jiné "porušování pravidel" či "dobrých mravů". V minulosti už právě v téhle válce pár obětí bylo - smazané Facebook Pages bez náhrady.

www.ukazslevy.cz zjevně moc nepoužívalo hlavu, když právě tohle logo začalo používatA poslední slíbená maličkost v tomto ublognutí. Jedno nepovedené logo. www.ukazslevy.cz zjevně moc nepoužívalo hlavu, když právě tohle logo začalo používat. Přejmenovalo se tak na kažslevy.cz - jenom musím upozornit, že tenhle server určitě slevy nekazí. Jde o jeden z mnoha (příliš mnoha) agregátorů informací o slevových serverech.

Štítky : Webdesign, Internet, Slevový server, Zapakatel.cz, Bezvasleva.cz, Facebook.com, Facebok pravidla, Sociální síť, Logo, Ukazslevy.cz|
Poslední změna : 2.2.2011 17:16, Vytvořen : 2.2.2011 17:16, Vydán : 2.2.2011, 10425x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích