Pravidelný občasník originálního humoru

Exoti : Tulkov seo katalog

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 12.2.2011


Myslím, že je nutné zavést specifickou škatulku v rámci blognutí týkající se webdesignu. Bude se jmenovat exoti a ukazovat na opravdu exotické záležitosti. První příspěvek je tulkov.seo-web-katalog.cz (za tip díky @Plavacek). 

Pro budoucí generace zachovám i velmi originální vysvětlení funkčnosti. Samozřejmě je zachováno opravdu v originální podobě.

Katalog www stránek, jenž je maximálně založený na optimalizaci webových stránek a nabízi jednoduchost a inovaci v katalogových systémech. Katalog je nazván podle autora a využíva sdílene databáze partnerů.

Cílem našeho katalogu je umisťovat vaše profily (odkazů) na prvních stránkach ve vyhledávání v těch nejpoužívanějších vyhledávačích. Pro vás, majitele webových stránek, to znamená, že když zaregistrujete do našeho katalogu svojí www stránku získate: hromadu zpětných tematických odkazů, za určitý čas o 1/3 věčí návštěvnost a zisky z prodejů, zvýšení hodnocení od vyhledáváčů, lepší pozice při vyhledávání, větší známost www stránky a domény. Náš katalog se zabýva SEO optimalizací a proto vám můžeme poskytnout kvalitní služby za minimální, či nulový poplatek! Všechny interakce v katalogu probíhají automaticky a tedy nemusíte čekat na schvalování, či ověřováni editorem. Nemusíte se zbytečně registrovat. Celý katalog je velice dobře "prolinkovaný" a jedna stránka navazuje na druhuou.

Pevně Věřím, že tento seo katalog vám pomůže!

Vladimír Tulkov

Štítky : Webdesign, Internet, Exoti, SEO, Katalog
Poslední změna : 12.2.2011 09:52, Vytvořen : 12.2.2011 09:52, Vydán : 12.2.2011, 10129x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích