Pravidelný občasník originálního humoru

Twitter má nefunkční aplikaci na Facebooku. Už zhruba dva týdny.

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 21.2.2011

Před zhruba dvěma týdny přestaly "chodit" tweety z Twitteru na připojené účty na Facebooku. Krátkodobě pomohlo spojení rozpojit a znovu navazat, ale po několika dnech opět přestaly tweety procházet skrz. Aktuální stav Twitter aplikace na Facebooku je, že zobrazuje jenom prázdný canvas.


Twitter aplikace na Facebooku se tváří jako kdyby žádný problém neexistoval. Stačí se ale podívat na záložku Diskuze a několik vláken, které si už druhý týden stěžují na nefunkční propojení mezi Twitterem a Facebookem. Diskuzní vlákna na Stránce aplikace pravděpodobně nikdo nečte - není tam ani jediná reakce správce stránky.

Stephan Schurig: when i click on twitter app i only get a blank page (about a week ago)

Matt Messner: Still not working for me. Stopped working a few days ago. I've tried everything to fix it. (about a week ago)

Suzanne Werner: I get a blank page when I try to go to apps.facebook.com/twitter/ also. help! (about a week ago)

Maike Both:  I also tried everything suggested by Twitter, logged off, reset, deleted cookies, everything, but my Tweets still don't show up on my Facebook wall anymore ...  (on Saturday)

Ryu Kent: Twitter people, if you are listening, please fix mine too! I've disconnected the app, added it again. Still no luck! (5 hours ago)

apps.facebook.com/twitter/ ještě minulý týden fungovalo alespoň natolik, že bylo možné rozpojit propojení účtů mezi Twitterm a Facebookem. A po opětovném spojení se určitou dobu tweety na Facebook přenášely. Aktuální stav je takový, že aplikace zobrazuje pouze prázdný canvas a čeká na data z Facebooku. Nepomáhá ani úplné odstranění aplikace z účtů (v nastavení aplikací v rámci nastavení soukromí).

Problém se netýká všech uživatelů, takže pokud si někde postěžujete na nefunkční aplikaci, dostanete klasicko odpověď ve stylu "mě to funguje".

Štítky : Internet, Facebook.com, Twitter.com, Sociální síť, Výpadek
Poslední změna : 21.2.2011 15:26, Vytvořen : 21.2.2011 15:26, Vydán : 21.2.2011, 9417x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích