Pravidelný občasník originálního humoru

Když se falešný účet T-Mobile hádá s pravým účtem Vodafone (na Twitteru)

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 31.3.2011


Občas se na Twitteru urodí zábavné věci, byť pro falešný @TMobileCzech moc pochopení nemám. Dneska si opět zkusil trefu do (pravého) @Vodafone_CZ.

 

Odpověď pravého @Vodafone_CZ není moc vydařená.

Možná by měl Vodafone někdo upozornit, že reagovat na falešný účet takto seriózním způsobem není nejlepší nápad. Reagovat na provokaci parodického účtu útokem (upozorňují na Telefonovali příliš dlouho. T-Mobile jim mění tarif a T-Mobile nabízel neomezený tarif. Teď chce doplatky) ukazuje na trapné nepochopení situace.

Ale možná by spíš Vodafone měl konečně pochopit, že neomezené nemůže v žádném případě znamenat, je to omezené. A ani 333 minut tenhle úlet nezachrání. A že jim to  lidé an Twitteru zcela oprávněně "dávají sežrat".

UPDATE 19:53 --- souboj pokračuje. Poukazuje na Čtvrtníček nelže a ze zákulisí reklamy vodafone - remake operator viral

UPDATE 11:13 (1/4/2011) - zábava pokračuje. Lukáš Vobruba získal zábavnou odpověď od Vodafone, ve k teré je vidět, že jejich tiskové oddělení má značné problémy se skloňováním anglického slov "fake". Vodafone v něm navíc naznačuje, že falešný T-Mobile účet na Twitteru není falešný a za provokacemi stojí T-Mobile.

„Dobrý den Lukáši, díky za informaci :) My o tom, že @TMobileCzech na Twitteru je fakový účet, nejsme tak úplně přesvědčeni, i když to T-Mobile tvrdí :) Jana, tiskové oddělení

Štítky : Internet, Twitter.com, Sociální síť, Vodafone, T-Mobile, Šlendrián, Falešný účet
Poslední změna : 1.4.2011 11:19, Vytvořen : 31.3.2011 17:33, Vydán : 31.3.2011, 16471x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích