Pravidelný občasník originálního humoru

RIP: Hratelně.cz (Centrum Holdings) (doplněno)

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 30.5.2011


Tak www.hratelne.cz přestalo definitivně existovat. Místo na hratelne.centrum.cz se ocitnete na http://www.stahuj.centrum.cz/hry_a_zabava/ - tedy na serveru, se kterým se Hratelně.cz "spojilo" už někdy před dvěma roky. Původní články z Hratelně.cz jsou občas k nalezení na zcela jiných adresách.

 

Jiří Škrampal to na Facebook aktuálně komentuje jako "konec rok a půl trvající agónie živoření".

Tak nám Hratelně.cz oficiálně skončilo, tedy alespoň jako server o hrách. S kreativitou manažerů Centrum Holdings může už od zítřka začít fungovat jako sexshop nebo online půjčovna chovného dobytka. (Sentimentální rozlučka se serverem Hratelně.cz)

Hratelně.cz víceméně "ukončilo" existenci v červnu roku 2009.

Důvod, proč Hratelně nadobrou opouští vody herních webů, je celkem prostý - finanční krize, která postihla média svojí účinností nejvíc. Centrum Holdings tak spustilo smršť zavírání menších webů, co se mimo jiné nevyhnula ani například dlouhá léta zaběhnutému FilmPubu.  (Rozlučka Hratelně.cz)

Centrum Holdings ke konci Hratelně.cz říká toto:

Jde predevsim o snizeni poctu znacek pod nimiz obsah na internetu prezentujeme. Do budoucna jiz pro specializovany obsah, doposud prezentovaný pro značkami Digitalne a Hratelne, budeme mit vlastní sekci "Magaziny" v ramci portalu Stahuj.cz. V ramci Stahuj.cz nabizime nove (na zaklade vzajemne spoluprace) i odkazy na obsah na zive.cz a doupe.cz.

V oblasti herni zabavy budeme stavet predevsim na rozvoji a podpore vlastniho produktu: www.gamescafe.cz - sluzbe nabizejici siroke portfolio on line her.

Štítky : Hratelne.cz, Centrum.cz, Centrum Holding, Webdesign, Internet, RIP
Poslední změna : 30.5.2011 18:18, Vytvořen : 30.5.2011 14:41, Vydán : 30.5.2011, 11074x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích