Pravidelný občasník originálního humoru

Slevy nejsou zadarmo. Active 24 to ví. A my co známe Active 24 už dlouho, se ničemu nedivíme

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 15.3.2012


Je to bezva věc, když někdo jako je Active 24 slaví narozeniny. Samozřejmě k tomu vydá tiskovou zprávu a vyhlásí akci "CZ doména" za 15 Kč bez DPH. Ti co znají Active 24 těch patnáct let vědí. Dřív se jmenovali jinak, uměli být neuvěřitelně arogantní ((viz například Active 24 aneb nejarogantnější firma roku z roku 2009) a ukázkově se držet hesla "náš zákazník, náš obtížný hmyz". Od té doby se změnili aktéři, dokonce se změnilo jméno. Ale jinak se nemění nic. Stále například k doménám účtují bezcenný "Certifikát o vlastnictví domény" (kolik hlupáků ho asi zapomnělo odšrtnout při pořizování domény za fantastických 15 korun).

A tak vlastně není ani divu, že tahle "oslava narozenin" s doménou za 15 kč skončila fiaskem. Popsané ho najdete zejména v ACTIVE 24 ukázkově zahodilo šanci aneb Jak se podvádí zákazník v přímém přenosu a ve stručnosti to zahrnuje změny podmínek v průběhu akce, pád systému pro registraci domén (u takhle "velké firmy" je to opravdu hodně zvláštní), zmatené uvádění plné ceny domény se správnou cenou až v okamžiku platby, další selhání systému, který objednané domény nakonec stejně nedokázal registrovat (ale hlavně že má Active 24 peníze na účtě). A zlatý hřeb? Ačkoliv akce měla platit celý den, byla předčasně ukončena.

Není divu, Active 24 to celé nějak tak tradičně nedomysleli. A protože žádná sleva není zadarmo, tak se nezapomněli pochlubit tím, že na tomhle celém prodělali půl milionu korun. A kupu nově zaregistrovaných domén za 15,-Kč, které si většina těch rozumných co nejrychleji převede od Active 24 pryč. Ta kupa by mohla představovat něco přes 4 000 zaregistrovaných domén, možná tak 4 500. Takže teď ještě zkusme počkat na čísla .cz domény. Pak se ukáže, jestli si Active 24 ten "prodělaný půl milion" nevycucali z prstu.

Takže? Kolik domén za 15 Kč jste si pořidíli?

Štítky : Internet, Marketing, Reklama, Sleva, #fail, Active 24, Active24.cz, Doména|
Poslední změna : 15.3.2012 18:19, Vytvořen : 15.3.2012 18:19, Vydán : 15.3.2012, 11054x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích