Pravidelný občasník originálního humoru

Štvavá kampaň proti ČSSD a Davidu Rathovi. Falešnému, pravému, nebo pravě falešnému?

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 23.3.2012


Na Facebooku najdete hodně Davidů Rathů. Profilů tohoto jména je tam několik, Stránek je tam několik. Je těžké rozlišit, který je pravý, který je levý, který je falešný. A zejména který je pravý, ale tváří se jako falešný. Protože to je obvyklá taktika na Facebooku. Pravý falešný profil umožňuje dělat věci, které pravý pravý profil dělat prostě nemůže. Takže pravdu se vlastně nikdy nedozvíte. A když už náhodou, tak je tu vždy taktika jménem Bátorův "hacklý" Facebook aneb cirkulární definice blba.

Takže se vlastně ani nedivte tomu, že David Rath na Faceboku píše, že jde o další štvavou kampaň proti ČSSD a mojí osobě. Tenhle David Rath totiž není tamten David Rath. Případně ještě další David Rath. A co teprve tenhle David Rath a další David Rath. A navíc je tu samozřejmě Facebookem vytvářený David Rath. A nezapomeňme na Anti-Fanclub of David Rath.

Každopádně, je vhodné přípomenout, že doposud ke kauze ToJeCool.cz vyšly následující články (a první z nich, uplně dole, si chvíli po vydání vysloužil vyhrožování žalobou a ultimáta):

Štítky : Internet, Webdesign, Šlendrián, Kochkoch.cz, Středočeský kraj, Tojecool.cz, Lupa.cz, David Rath, Facebook.com, Falešný účet, Sociální síť
Poslední změna : 23.3.2012 09:22, Vytvořen : 23.3.2012 09:22, Vydán : 23.3.2012, 11562x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích