Pravidelný občasník originálního humoru

Vlastní webové stránky s doménou může mít nyní opravdu každý

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 5.5.2012

Doména EU za 49 Kč, webové stránky zadarmo a inPage Mini ke každé doméně. Nabídky brněnské společnosti ZONER software prostřednictvím webhostingového projektu Czechia.com


Svěží jarní nabídku, a to nejen pro podnikatele, nyní nabízí brněnská společnost ZONER software na stránkách svého webhostingového projektu www.czechia.com.

Doména EU za 49 Kč

Českých domén bude na konci letošního roku jeden milion a volba vhodného a hlavně volného názvu je dnes problém. Naproti tomu stále populárnější doména EU nabízí mnoho volných a pěkných slov či kombinací pro vlastní prezentace a projekty. Další výhodou je i volba názvu s diakritikou, která se pomalu, ale jistě prosazuje na celém internetu. Za super cenu (49 Kč/doména + DPH) si tak můžete nyní koupit třeba i dvě domény - jednu bez a jednu s diakritikou. A pomocí tzv. aliasingu či nasměrování potom jednoduše zobrazovat návštěvníkům jednu prezentaci.

Webové stránky zadarmo

K čemu by byla doména, kdyby na ni nebyla pěkná prezentace. Součástí jarní akce pro domény EU je i akční nabídka služby inPage v hodnotě 1.440 Kč na 1. rok zcela ZDARMA.

Sužba nabízí velmi jednoduché vytváření webových stránek pomocí redakčního systému. Nabízí stovky kombinací šablon s motivy a vytváření stránek zvládne každý, kdo trochu ovládá kancelářské programy. inPage kromě tvorby www stránek nabízí i modul e-shop, ideální pro podnikatele, kteří chtějí začít nabízet své služby a zboží na internetu. Samozřejmostí je možnost využití e-mailů na vlastní doméně a perfektní podpora SEO optimalizace.

inPage Mini ke každé doméně

Aby toho nebylo málo, služba inPage má i svoji "mini" variantu, kterou může mít každý zákazník u společnosti ZONER software zdarma. Stačí si zaregistrovat jakoukoliv doménu z nabídky více jak 120 druhů nebo si již registrované domény převést pod registrátorskou správu společnosti. Získáte tak silný nástroj pro propagaci, včetně e-mailové schránky a přidáte se tak k několika tisícům spokojených zákazníků.

Štítky : PR. Internet, Domény, Czechia.com, .EU, Webdesign


|
Poslední změna : 5.5.2012 07:43, Vytvořen : 28.4.2012 09:17, Vydán : 5.5.2012, 10003x

Komentáře pro ty z Facebooku

 

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích