Pravidelný občasník originálního humoru

České hrady.cz se na Facebooku nedokáží vyrovnat se zájmem fanoušků o nepovedenou akci na Kunětické hoře

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 30.7.2012


"Dobrý den, vím, že se věnujte i tématu komunikace na sociálních sítí, tak mám námět - stránka "CESKEHRADY"  - o víkendu proběhla festivalová akce na Kunětické hoře, totální organizační fiasko - fronty u vstupu, na TOI-TOI, na pití, všechno předražené, byly tam snad dvě stránky negativních komentářů - pořadatelé se s nimi vyrovnali po svém - všechno smazali (nebo aspoň schovali tak, že není vidět) a ještě zakázali famouškům zakládat samostatné příspěvky," píše Jana Pechová na POOH.CZ stránce na Facebooku.

A má pravdu, vlastní příspěvky od fanoušků  na ČESKÉ HRADY.CZ jsou skutečně vypnutí a fanoušci tak mohou pouze vyjadřovat nespokojenost pod příspěvky Stránky. Dělají to usilovně a nejenom pod profilovou fotku (screenshot vpravo). Provozovatel Stránky také zjevně promazal (skryl) vše co mohl a snaž í se dělat, jako by se nic nestalo. Moc se mu to nedaří.

Přitom je to tak prosté. Čím více bude mazáno, skrýváno a zakazováno, tím vice se o tom dozví další lidé. Ať už tím, že to někdo přepošle médiím, nebo tím, že to sami postižení budou šířit dál po Facebooku. A na tomuhle způsobu šíření není schopen konkurovat nikdo. Nejabsurdnější na tom všem je, že případné příspěvky přímo na Stránce na Facebooku jsou tím nejméně viditelným způsobem. Nedostávají se k fanouškům a jejich "čtenost" se pohybuje v jednotkách čtenářů. Ale čím více bude provozovatel Stránky něco takového potlačovat a cenzurovat, tím hůře dopadne.

Štítky : Facebook.com, Sociální síť, Komunikace, #fail, Marketing, Facebook Page, Facebook Stránka, Ceskehrady.cz
Poslední změna : 30.7.2012 14:43, Vytvořen : 30.7.2012 14:43, Vydán : 30.7.2012, 13978x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích