Pravidelný občasník originálního humoru

Přišel jsem, viděl jsem, nepochopil jsem, odešel jsem. Řeč je o "sociální síti informatiků v regionech ČR"

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 31.8.2012


Některé věci mě na první pohled děsí. Například projekty, které evidentně nemají žádný smysl. Třeba něco takového jako je k viděni na www.sitit.cz. Těžko říct co to je. Těžko říct co tím tvůrci vlastně chtěli říct. A těžko říct, proč něco takového platíme z peněz Evropské unie. A také z našich peněz, protože tohle je bohužel financováno státním rozpočtem ČR.

Pokud byste se mimochodem někdo tvůrcu chtěli zeptat co tím chtěli říct a zda by náhodou pro vyplácané peníze na něco takového nebylo lepšího užití, zkuste 6. září od 14:00 budovu MFF UK, Malostranské nám 25, Praha 1. V prvním patře, místnost S11 se můžete setkat s tvůrci, pořádají tam tiskovou konferenci s oznámením vzniku této hrůzy. A pak mi případně prosím řekněte, jestli vám dokázali poskytnout jakékoliv přijatelné vysvětlení proč tuto hrůzu v roce 2012 platíme z našich daní.

A jak je možné, že FEL ČVUT a MFF UK dokáží plodit zvěrstva jako je třeba už jenom následující registrační formulář. Neuvěřitelná ukázka toho, že nejspíš české vysoké školství v životě neslyšelo nic o tom, jak vypadá Internet. Pardon za tak ostrá slova a tu kupu ironie, ale tohle plýtvání penězi na absurdní zbytečnosti mě opravdu vytáčí.

Pro další informace o tomto zvláštním projektu pokračujte na Lupa.cz a článek z 3. září 2012

Akademici staví "sociální síť informatiků v regionech ČR", zbytečný web za 28 milionů
Proprietárně vybudované řešení za veřejné peníze zbytečně vytváří něco, co už roky existuje a funguje v řadě existujících sociálních sítí – ať už je to Linkedin, které by bylo pro něco podobného využitelné, nebo nejmasovější Facebook. Nebo, samozřejmě, existující akademické sociální sítě

Štítky : Internet, Webdesign, Šlendrián, #fail, Sitit.cz, ČVUT, MFF UK, Sociální síť, Veřejná správa|
Poslední změna : 3.9.2012 07:40, Vytvořen : 31.8.2012 15:08, Vydán : 31.8.2012, 7430x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích