Pravidelný občasník originálního humoru

Na Facebook stránce je kritický první moment. Když nepochopíte o co jde, jste možná ignorant jako já, ale ..

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 5.9.2012


Pozvala mě Tamara na Abarth Czech Republic. Je to Stránka, Fejsbůková Stránka. Je na ní napsáno "Kiss my ABS...", což je samozřejmě vtipné. Má zbytečně logo v profilové fotce, kde se pro drtivé použití na Facebooku (ve statutech) zmenší k nepoznání. Jeden z mnoha problémů Facebooku, kde moc nemysleli na to, že TIMELINE je odtržená od zbylé reality.

Ale tahle Stránka má jiný hlavní problém. Protože jsem ignorant, tak vůbec netuším, že Abarth je (asi, pořád si nejsem jist) nějaké auto. A z téhle stránky to prostě na první pohled neplyne. Může za to i ono "Kiss my ABS..." (které je ale fakt vtipné a líbí se mi).

Ta Stránka přitom je pěkná. A jestli to tedy je auto, tak to autíčko je taky moc pěkné. Ale má to jeden zásadní problém, pokud tam jako ne-fanoušek příjdu, netuším vůbec proč bych se měl stát fanoušek. Ani o čem vlastně ta Stránka je.  Bohužel tohle je problém Facebooku a Stránek v TIMELINE podobě. Klade příliš vysoké nároky na první dojem a umožňuje komunikovat v 90 % jednou jedinou "cover" fotkou. A v 10 % vám dá možnost to zachránit textovým políčkem "About". Což nikoho v případě Abarth nenapadlo.

No, škoda, že mi za to že jsem se přesto stal fanouškem nedají třeba Abarth Punto. To fakt vypadá dobře :) A jsem chytřejší, vím, že Abarth je značka aut. A že vypadají super.

DODATEK: Aha, takže nakonec jsem to stejně "nepochopil" správně (jak jinak). "Abarth není značka aut, ale firma, která předělává klasické modely jiných značek (třeba Fiatu, který je na obrázku) na sportovnější a luxusnější verze." je to správné vysvětlení (díky). A zhruba přesně tohle chybí v About rámečku. 

Štítky : Internet, Webdesign, Facebook Page, Facebook Stránka, Abarth.cz, Marketing, Sociální síť
Poslední změna : 5.9.2012 13:20, Vytvořen : 5.9.2012 12:54, Vydán : 5.9.2012, 6561x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích