Pravidelný občasník originálního humoru

Chci zabít tuhle kočku se proměnilo na Jsem mladý a mám rád Miloše Zemana

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 7.2.2013


Dětské zábavy. Včera večer někdo založil "Chci zabít tuhle kočku". Samozřejmě mi na to byl poslán nejeden pohoršený tip, co na tom, že podobné ptákoviny pár lidí zakládá jak na běžícím páse. A dobře se při tom "baví". Aby zábavy nebylo dost, dnes je to přejmenované na "Jsem mladý a mám rád Miloše Zemana".

Trochu mi to připomnělo roky starou záležitost, kterou dnes bohužel už těžko dohledat (kdyby se někomu podařilo, dejte prosím vědět, rád doplním) - byť si tehdy našla cestu až do ČTK. Tehdy ještě bylo možné snadno měnit názvy, takže tehdy došlo k přejmenování něčeho ve stylu "Vyhraj iPhone zadrma" na (něco ve stylu) "Mladí konzervativci podporují Miloše ZemanaParoubka". Tehdejší obvyklý způsob podvodů pak časem vedl k tomu, že Facebook možnost změny jména zrušil zcela. Později ji ale vrátil, ale je to možné pouze než Stránka přesáhne stovku fanoušků a u Skupin to taky různě zkoušel řešit.

No prostě tehdy aspoň ta změna jména vyvolala podstatně větší efekt, dnes těch pár desítek "fanoušků" už nějak není ono. A je otázka, jestli tahle zábava vůbec stojí za to.

DODATEK: Tak díky, Roman Thum dokázal najít jak to bylo, najdete to v Chtěli vyhrát iPhone, místo toho se z nich stali Paroubkovi fanoušci

Štítky : Internet, Facebook.com, Sociální síť, Facebook Page, Facebook Stránka, Hoax, Podvod, Politika
Poslední změna : 7.2.2013 08:13, Vytvořen : 7.2.2013 07:52, Vydán : 7.2.2013, 12222x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související články