Pravidelný občasník originálního humoru

REMAX chvíli dělal soutěž na Facebooku. Takovou tu proti pravidlům, samozřejmě. Asi tak deset minut

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 1.3.2013


Dostal jsem  upozornění na soutěžní klasiku na Facebooku. Takové to "Nahrajte fotku na naší Stránku" a "kdo nasbírá nejvíc Líbí", ten vyhrává. Což jsou hned dvě porušení pravidel, protože v soutěžích je zakázáno jakékoliv používání prvků Facebooku. Mimo to se soutěž musí odehrávat mimo Facebooku nebo v k tomu napsané Facebook Aplikaci. Samozřejmě to porušuje pravidla i v tom, že soutěž nemá Pravidla, neobsahuje požadované věty upozorňující, že ji nepořádá Facebook. A samozřejmě chybí přihlášení do soutěže, takže soutěž by porušila pravidla i v tom, že by "vítěze" museli kontaktovat přes Facebook. No, prostě klasika. Vypadalo to nějak takhle:

No a za deset minut už místo soutěže bylo jenom to co vidíte na obrázku následujícím. REMAX to prostě smáznul. Čemuž se nedivím, protože ještě předtím si tam Jiří Pacovský všiml toho, že ten člověk je ve skutečnost Jim Carrey. A přidal tam další komentář: "Taky je otázkou, zda má Remax práva na foto společnosti Warner Brothers, neboť tento JIm Carrey je dost nápadnej tomuhle".

A jak to celé nakonec dopadlo? Omluvil se REMAX nějak fanouškům? Ano a ne, ale pořád je to lepší reakce, než ve většině podobných příkladů - většinou to totiž vydrží dlouhé hodiny, doprovází to vytáčení, mazání příspěvků, ban fanouškům i lhaní. V tomto případě byla reakce rychlá a částečně správná.

Štítky : Facebook.com, Sociální síť, Marketing, Komunikace, Facebook Page, Facebook Stránka, Soutěž, Facebook Soutěž, #fail, REMAX
Poslední změna : 1.3.2013 17:15, Vytvořen : 1.3.2013 16:45, Vydán : 1.3.2013, 12740x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích