Pravidelný občasník originálního humoru

Věřte nevěřte, ale Google Translate pro celý e-shop nebude fungovat. Ne. Nebude

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 11.11.2013


Věřte nevěřte, ale Google Translate pro celý e-shop nebude fungovat. Ne. Nebude Od @helenk_a89 dorazilo cosi ve smyslu "že by Google Translate?" s dlouhým smajlíkem a adresou www.umelevanocnistromky.nl. A ejhle, ono je to tam opravdu "česky". Tedy pokud vám nebudou vadit věci jako "QUICK HOME DOTČENÝ" či "přehled o všech uměleckých Vánoce" a "Pobočka umělé strom". Anebo co třeba "Tracking řád" nebo "Objednat nebo vrácení peněz nedostali"?

Vítejte na stránkách Royal Christmas! Kde je možné snadno a rychle Vánoční articles on-line objednání! Royal Christmasstánky pro špičkovou kvalitu za konkurenceschopné ceny. Pro spotřebitele či podnikatelské trhu. Pro všechny vánoční články na těchto stránkách jsou jasné popisy, fotografie a reklamy, které mají být vidět. Vánoční položek splňují požadované požární a bezpečnostní předpisy. (KEMA / TÜV, EN 71-2). Přejeme vám skvělé Vánoce zase! 

Skoro jsem očekával, že Google Translate proženou i obchodní podmínky, ale nechali je v angličtině. Ale některé další věci přeložit dali, takže těch perel je tam záplava.

PROSÍM UPOZORNĚNÍ! Objednávání on-line jde rychleji. Platba bankovním převodem trvá déle k ověření vaší platby a osobních údajů. Jakmile Vaše platba je ověřena obdržíte  objednávku do dvou pracovních dnů.

Nene, tudy prostě cesta nevede.

Štítky : Webdesign, #fail, Internet, e-shop, Google Translate
Poslední změna : 11.11.2013 18:15, Vytvořen : 11.11.2013 17:35, Vydán : 11.11.2013, 11517x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích