Pravidelný občasník originálního humoru

Dementní podvody aneb Zemřel Jaromír Jágr a podvodná klikačka pro Google AdSense

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 29.12.2015

Cílem je Topfresh.cz a Co se stalo Jaromírovi Jágrovi?. Ono POKRAČUJTE NA DALŠÍ STRÁNKU nikam nepokračuje, je pod tím umístění inzerát od Google


 Ano, je to tak, někteří "marketéři" a "vydavatelé" už jsou tak zoufalí a tak strašně potřebují aby lidé klikali, že jim k tomu slouží i takové věci jako vymyšlená úmrtí slavných.

"ŠOK: Jaromír Jágr byl dnes následkem úrazu do hlavy hospitalizován. Na ARO po operaci zemřel" už v oné Skupině nenajdete, je to smazané. Jejího původce, Evu Toulovou ale ano. Není ale jediná, další sdílející jsou například Barbora Handlová, Andrea Bikarova, Eva Pochopová a další další. A můžete začít rovnou dumat na tím, které z nich jsou fake účty. 

 Dementní podvody aneb Zemřel Jaromír Jágr a podvodná klikačka pro Google AdSense

Dnes už je odkaz na původní vymyšlenou zprávu Facebookem blokovaný jako nebezpečný.

Nacházela se tam klasická podvodná klikačka. Pokud se podíváte na nasdílené odkazy, tak je vždy vidět, že je místo kam směřují měněno tak, aby nebylo poznat. Cílem je ale Topfresh.cz a Co se stalo Jaromírovi Jágrovi ?. Ono "POKRAČUJTE NA DALŠÍ STRÁNKU" nikam nepokračuje, je pod tím umístění inzerát od Google, takže ty záplavy lidí co se na to nechaly nachytat naklikaly Topfresh.cz příjmy v dost zásadní výši. 

Dementní podvody aneb Zemřel Jaromír Jágr a podvodná klikačka pro Google AdSense

Bohužel tohle celé je jenom ukázka typických kvalit BFU (Běžný Facebooký uživatel), kteří místo ověřeí si přímo u zdroje (nebo v normálních médiích) divoce sdílí a klikají. A také vcelku jasně vysvětluje, proč TopFresh.cz tak usilovně skrývá kdo ho provozuje. 

Štítky : Podvod, Jaromír Jágr. Topfresh.cz, Google.com, Google AdSense, Podvodná klikačka, Faacebook.com, Sociální síť, Sociální sítě
Poslední změna : 29.12.2015 09:40, Vytvořen : 29.12.2015 09:40, Vydán : 29.12.2015, 6135x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích