Pravidelný občasník originálního humoru

TwPolicie přežila jenom pár dní, chtěli upozorňovat na vykradače cizích tweetů a obsahu

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 3.1.2016

.. Lidé chtějí být klamáni a budou. Kdo nehraje podle pravidel, vyhrává. Vidíme to všude kolem nás, Twitter není výjimkou.


Založeno 31. prosince, konec 3. ledna, tíhu negativních reakci neunesli a není se čemu divit. "Už se můžete uklidnit, skončili jsme, té nenávisti je příliš mnoho. Zase jste nechali vyhrát hajzlíky," je tweetem na rozloučenou. A asi je dobré dodat ještě pointu od @wasyl1984: "Na účtu @TwPolicie  bylo nejzábavnější, jak se odhalený zloději hrozně rozčilovali. :-) Rozhodně bych s touto bohulibou činností nekončil!". Pokud vám to stále připadá jako příliš krátké, tak delší rozloučení (po screenshotu):

Po krátké poradě jsme se shodli na nesmyslnosti naší akce. Ukázali jsme na několik podvodníčků a zlodějíčků, ale reálně nejsme schopni jejich jednání ovlivnit. Byli jsme naivní, že lidé, kteří pro 'úspěch' kradou, se po zveřejnění chytnou za nos a přestanou. Lidé chtějí být klamáni a budou. Kdo nehraje podle pravidel, vyhrává. Vidíme to všude kolem nás, Twitter není výjimkou.

TwPolicie přežila jenom pár dní, chtěli upozorňovat na vykradače cizích tweetů a obsahu.

 

 

Štítky : Sociální sítě, Twitter.com, Vykrádání obsahu, Retweet, Plagiátorství, Autorské právo, Autorský zákon, Šlendrián, @twpolicie, RIP
Poslední změna : 3.1.2016 12:30, Vytvořen : 3.1.2016 12:20, Vydán : 3.1.2016, 3766x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích