Pravidelný občasník originálního humoru

PÚOVINY *** Lolitky kam se podíváš

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 20.8.2003

WebSky vytváří konspirace --- Manželství a obezita -- Opočenský je nemocný --- Mediální mozaika o Indoši --- Je mi čtrnáct a mám to ráda --- Teta Arsi -- Jak se žije technickým serverům? --- acol.cz -- a spousta dalších pí*ovin


 

Tak Opočenský je nemocný a svoji touhu po LOLITKÁCH nedokáže ovládat. Žádá aby se mohl znovu podrobit znaleckému zkoumání z oboru sexuologie. Hm. A co MF DNES propagující LOLITKY v rámci svého (ne)anonymního přístupu k Internetu?

Mimořádná informace i pro některé bloggery na POOH - Manželství přispívá k obezitě - je určena zejména těm, co ve svých blozích řeší otázků své nadváhy. Pů v této souvislosti připomíná že je docent (tedy kousek přescent) a je důkazem pravdivosti tohoto zcela cizího titulku.


Svět pivní sklenicí...

David Bureš na Web Sky stále víří vodu ve sklenici. Nejdříve ze mě dělal tajemného insidera a teď se diví jak je vlastně možné, že DigiWeb přinesl korektní informace od koho pochází dokument, který Petr uveřejnil na svém blogu. Davidovi jsem zcela otevřeně říkal, že dokument není původem od toho odkud tvrdil že je. Jediný Martin Kopta z DigiWebu neváhal, zvedl telefon, zeptal se a dostal odpověď. Někdy tohle umělé vytváření senzací nechápu. Místo toho aby padla otázka a byla dána odpověď, žádné otázky nepadají a vymýšlí se "insideři" a teorie.

A když  už jsme u toho Indoše - na www.indos.cz jsou dvě Mediální mozaiky - výběr citací z médií z posledních dvou dní. Je to velmi zajimavé čtení, zejména pročítání celé diskuse mezi moderátorkou Rozhlasu, bývalým ministrem Zemanem a náměstkem miniystryně Karlem Hrdým.

Je mi čtrnáct a mám to ráda napsal dneska Sten. Bulvární titulek zdaleka nevystihuje diskusi pod článkem. Tu si rozhodně musíte přečíst, byť proti válce barev to nic není. Myslím že Sten má co chtěl. Jako vrchní provokatér (jeho zrychlený provokační mód alias berserk mode je jednoznačně proslulý, hlavně u tety Arsinoe) se osvědčil. Teta Arsi se mimochodem projevila jako talent (jestli hovoří o svých pokusech s barevnou hlavou nevím, ale možné to je) :

červenou už nechci víc a černá se mi protiví s tou žlutou jsem to přehnala a ta zelená je šílená...... jen bííííílááááá to může být
tydydada tydydada tyty

Dobrou diskusi najdete i pod článkem Jak se žije technickým serverům?, ten je ovšem prozměnu na LUPA.CZ. Martin Bartoň tam s povděkem kvituje, že LUPA konečně uznala, že www.cdr.cz je technický server. Ale pořád tam spousta serverů chybí, tak jsme si trochu s Martinem dopisovali.

S pixym - www.pixy.cz - jsem si dopisoval prozměnu o www.acol.cz - měl by být autorem designu i tohodle, prozměnu čistě firemního, webu. Po návratu z dovolené je zjevně plný sil, protože mě rovnou zahrnul tím, že obsah toho webu je divný a většina toho tam nemá co dělat. Souhlasím, proto taky chceme ten web udělat jiný. Jednou, až budu patřičně v náladě, popíšu jak vznikají ve firmách weby :)

V mailu mi celé odpoledne přistává jeden SOBIG za druhým. Na info @ acol.cz jich ráno čekalo pár desítek. Můj notebook jsem sice ráno zapnul, ale to je asi tak všechno. Podle firemního tech-help-supportu mu umřel řadič, takže nenabootuje ani z CD. Oprava bude. Termín zatím nevím.

Naked Man Nabbed for Seeking Shower in Car Wash je docela dobrý návod jak vyřešit nedostatek vlastní koupelny. Prostě shodíte šaty a půjdete do myčky pro auta. Osminásobní vrazi! jsou prozměnu TOP story v BLESKU. No řekli byste to do nich?

Specielně pro ILUNaxiela upozorňuji, že tyto PÚOVINY jsou jako obvykle plné totálních pí*ovin (č jsem vynechal záměrně) a že vůbec nechápu proč má ve svém blogu dvě toplistová počítadla. Sten bohužel není na ICQ abych se ho zeptal na nějaké originální vysvětlení. Aštar Šeran, který občas píše pro POOH.CZ, nicméně na ICQ byl a řekl k tomu : "Dvě jsou vždy více než jedna. Podporuji vše pozitivní. Nenechte se ovládat ještírky".

Dnešní druhé foto je pikantní. Chápejte. Je to autentický nápis ve vývařovně kam chodíme z práce na oběd. Vrabci z králíka. Zvláštní představa. Jak může někdo udělat Vrabce z králíka? Není to nějaká magie? Nechci samozřejmě nijak znevažovat tuto krmi, protože mé zlaté pravidlo (v čem je zelí, do toho jdu) opět platilo. Byl to dobrý oběd.

Ani dnes nebyl oběd tak zlý. Lobb bohužel dnes svého oblíbeného slováka (co se mu tak líbí) nepotkal, takže nemohu přinést obrázek, ale legrace to byla. Kostěj si po jednodenním půstu dal konečně oběd, s Lobbem jsme rozebírali otázky vztahu společnosti k 4% minoritě (a pochopitelně jsme k ničemu nedošli). Lobb rozebíral něco o tom, že je dobrý kuchař, Kostej tomu vehementě oponoval a já zkoušel navrhnout že by tedy Lobb mohl chodit vařit Mahuleně.

A to je pro dnešek asi opravdu fšechno...|
Poslední změna : 21.8.2003 07:48, Vytvořen : 20.8.2003 16:45, Vydán : 20.8.2003, 8229x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autoraREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích