Pravidelný občasník originálního humoru

ČESKÝ LAHVÁČ 2004 (webů: 1697)


kompletní
VÝSLEDKY ANKETY
ČESKÝ LAHVÁČ
2004

Přečtěte si aktuální vzkazy

Kompletní seznam všech nominovaných adres! (2003)

Náhodný výběr 50ti nominovaných, včetně RSS podoby.

Výsledky roku 2003

PARTNEŘI

 

PODPORA

Tuto anketu dále podporují tyto weby, stránky či jednotlivci

www.mediar.czwww.lapiduch.czlaco.bloguje.czwww.ondrak.czwww.ilouny.czwww.corexpert.comwww.volny.cz/lsd2000www.modryslon.czwww.emartinka.czTramvaj načernowww.kasnet.orgwww.rtyne.comwww.ahasweb.czwww.funblue.czwww.stavebniportal.czwww.romea.czwww.elka.czwww.horydoly.czwww.jakpsatweb.cz/weblog/www.memopage.czwww.strach.czwww.zivotopisy.czwww.zpovednice.czwww.okoun.czwww.pohodar.comporky.borec.czlucky22.mysteria.cznaby.webz.czdido.aktualne.czhoroskop.emo-cz.netmissnet.czwww.baby-eli.comwww.volny.cz/formuleonewww.reklamninoviny.czwww.morrowind.czwww.e-sports.cz

Český Lahváč 2004 uzavřen, výsledky -->

Vítejte v anketě Český lahváč 2004! Tento lákavý název jsme zvolili čistě symbolicky a protože jsme právě vkročili do druhého ročníku, určitě nebudeme hledat nový název.

Český lahváč vznikl v roce 2003 jako reakce na nepovedený Český zavináč. A jak možná víte, Český zavináč přestal existovat. Přesto je určitě čas na druhý ročník Českého lahváče.

Od 1.dubna až do 30.dubna budete moci na adrese lahvac.pooh.cz nominovat své tři nejvíce oblíbené (či nejvíce používané) weby. Podmínkou platnosti nominace bude uvedení platné e-mailové adresy a nominování všech tří tipů na nejvíce oblíbený web roku 2003. Nominovat můžete pouze takové weby, které jsou v českém jazyce nebo jsou určeny pro české čtenáře (takže ani slovenština není vyloučena).

Prvního května zveřejníme deset nejvíce oblíbených českých webů (stránek, blogů) bez jakéhokoliv členění do kategorií, pouze s uvedením pořadí v Českém lahváči. Pořadí přitom určíte jen a pouze vy, uživatelé českého Internetu.

Své favority musíte uvést pomocí jejich internetové adresy (tj. té věci co vypadá jako například http://www.pooh.cz) - pokud budete uvádět jejich jméno, nebude hlas uznán. Nominační formulář žádné kontroly správnosti neprovádí, takže věnujte svému nominování dostatek pozornosti, aby váš favorit nepřišel o platný hlas! Jedinou kontrolou, kterou znepříjemníme život, je kontrola na skutečnost, že musíte nominovat tři rozdílné kandidáty. Nezkoušejte, moc vás prosíme, zbytečně podvádět (například uvedením www.pooh.cz a www.pooh.cz/), činili byste tak zbytečně. Takovéto pomůcky nepomohou, odstraníme je před vlastním vyhodnocením.

Prosíme o uvádění kompletní adres (tj. včetně http://), ale pokud tak neučiníte, nic se neděje, před vyhodnocením to proženeme sjednocovacím hypermegasuperskriptem.

Svým favoritům můžete již tradičně poslat vzkazy (ti co se účastnili Anti Anno vědí). Můžete je pochopitelně ponechat zcela prázdné, ale nemůžeme vás o tuto možnost připravit.

Pro ty kterým název Český lahváč připadá neseriózní máme samozřejmě druhou možnost - můžete této anketě říkat CZECH WEB TOP 10 aneb TOP 10 českého internetu. Přesto si myslíme, že název Český lahváč je důstojný :)

Pokud budete chtít podpořit tuto akci uvítáme to. V článku Český lahváč 2004 - podpora najdete podřebné informace - zejména bannery. Případnou podporu prosím předem dohodněte na daniel (z) pooh.cz, vaši webovou adresu pochopitelně zařadíme na tuto stránku. Podpora je možná i v článkové podobě (a budeme jí mít stejně rádi jako bannerovou).

 

Favorit č.1 :

Vzkaz pro č. 1 :

Favorit č.2 :

Vzkaz pro č. 2 :

Favorit č.3 :

Vzkaz pro č. 3 :

A konečně, co nesmíte zapomenout, váš platný e-mail :

 

Děkujeme za vaši účast v hlasování!

P.S. : pokud vám vrtá hlavou datum (31.března) versus spuštění od 1.dubna, tak vězte, že jsem beznadějně leniv to zatím zablokovat a spouštět skutečně až od 1.dubna - hlasy z 31.března budou platné, byť "oficielně" zahajuje Český Lahváč 2004 až na Apríla :)

DanielREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích