Pravidelný občasník originálního humoru

Denní přehled elektronickou poštou

POOH.CZ aktuálně NENABÍZÍ možnost odebírat denní přehled vyšlých článků elektronickou poštou.

----

Přihlásit a odhlásit se můžete na této stránce. Po přihlášení očekávatejte e-mail obsaující pokyny pro potvrzení zájmu o odebírání, na tento e-mail je nutné reagovat, jinak nebudete do rozesílky zařazení (standardní chování všech "listserver" programů).

Mail je posílán bezprostředně po půlnoci a bude vždy obsahovat přehled všech článků ze dne včerejšího a přehled článků již zařazených pro den aktuální. POOH.CZ vychází průběžně, takže jsme zvolili jediné možné řešení. Mail je posílán v HTML formátu a ne-HTML podoba neexistuje, MedvídkoviPů to usnadnilo vytvoření potřebného scriptingu, protože jenom opakovaně používá to, co má hotové. Denní přehled je uzavřený, takže není možné do něj příspívat.

Přihlášení k odběru denního přehledu

E-mailová adresa :

 

Odhlášení odběru denního přehledu

E-mailová adresa :
Upozornění  - i odhlášení je doprovázené mailem požadujícím potvrzení odhlášení!

Přihlásit i odhlásit se lze i pomocí poslání emailů na určité adresy:

přihlášení : novinky-subscribe )z) pooh.cz
odhlášení : novinky-unsubscribe (z) pooh.cz

Nápovědu je možné získat posláním mailu na adresu novinky-help (z) pooh.cz

Pomoc pro potvrzující mail

Potvrzující mail, který dostanete po požadavku na odběr (či zrušení odběru), bude mít předmět "confirm subscribe to novinky (z) pooh.cz". (případně "confirm unsubscrbe..." při odhlašování z odběru) Postačí pokud na něj prostě odpovíte (Reply). Můžete smazat kompletní text odpovědi, ale nic se nestane, pokud ho tam necháte.

Pokud jste odeslali odpověď správně a vše dopadlo dobře (trpaslící nestávkovali, a tak různě), dostanete pro potvrzení zpět mail s předmětem "WELCOME to novinky (z) pooh.cz". Můžete si jej schovat, obsahuje totiž pokyny pro odhlášení z listu.

Nezapomeňte, potvrzující mail přijde vždy s určitou časovou prodlevou, typicky s určitostí do patnácti minut. Mějte tedy trochu trpělivost.

Pokud na požadavek o potvrzení neodpovíte, nebudete do rozesílek zařazeni. Toto opatření je nutné z bezpečnostních důvodů, zabraňuje tak vtipálkům přihlašovat své oběti do mailing listů.REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích