Pravidelný občasník originálního humoru

"Mohu si vyfotit recepci?"

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 7.9.2003

Zcela nevinná otázka následovaná brutalitou, násilím, výhružkami. Aniž by Kostěj cokoliv vyfotil, byl napaden, odvlečen kamsi do neveřejných prostor a tam měl být zavřen v podivné místnosti. Fotografie bez delšího komentáře.Kvalitu omluvte, přece jen to bylo trochu akční...


Kostěj se odevzdaně nechává cloumat za vestu, jiný na jeho místě by to tomu černému šerifovi asi dávno vypálil.


Rozbiju ti hubu hajzle řve černý šerif - Kostěj zatím v levé ruce drží chleba a foťák a pravou má svěšenou podle těla. Co dělá s pravou rukou černý šerif?


Kostěj chce jít za ředitelem, černý šerif Kostejě začíná vláčet kamsi dozadu. Mám v tu chvíli dost jasný pocit, že žádný ředitel tam nebude. Policie také ne - kterou má správně ochranka zavolat.

Tak tady určitě žádný ředitel nebude. Policie tam také není - ta je totiž o patro výše, řeší tam zmlácení DarkMastera. Začíná mi být jasné jak to dělají - prostě si člověka odvedou mimo veřejné místo a tam ....

Vlevo je skvělá místnost, její foto najdete na konci. Kostěj je namáčknutý na dveře, černý šerif se ho násilím snaží dostat do místnosti vlevo.


Černý šerif a jeho posila na Kostěje vykřikují že spáchal trestný čin a každý člověk má právo v takovém případě omezit jeho osobní svobodu. Trestný čín = otázka zda si může vyfotit recepci. Úroveň právního povědomí ochranky je opravdu katastrofální.

Poslední foto ukazuje skvělou místnost - rozměr 2x2 metry, kamenná "lavice" a železný kruh ve stěně. Sem "ochranka" "zavírá" lidi - v rozporu s právním řádem této země. Co si budeme povídat.

Kostěj slovně vše hodnotí a upřesňuje v blogu : Carrefour spolupracuje s násilníky!!! 

DarkMaster říká : Fotil jsem. Zmlátili mne.|
Poslední změna : 8.9.2003 22:31, Vytvořen : 7.9.2003 16:24, Vydán : 7.9.2003, 70543x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autoraREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích