Pravidelný občasník originálního humoru

Fejsbůček - lokální Facebook statistiky pro marketery a novináře

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 13.5.2010

Jaké jsou největší české stránky (pages), skupiny (groups) a aplikace? Kolik je na Facebooku uživatelů a z jakých měst pocházejí? Tohle všechno bylo doposud možné zjistit poměrně obtížným způsobem - hledáním a prohlížením celosvětových statistik. Fejsbucek.cz nabízí podstatně jednodušší způsob. A pomoci můžete i vy.


Na www.fejsbucek.cz najdete "Lokální Facebook statistiky pro marketéry a novináře" - zjistíte tam snadno, které jsou největší české stránky (pages), skupiny (groups) a aplikace. A ke každé z nich najdete statistiky vývoje v čase. Aplikaci zprovoznila MicroMedia a v maximální možné míře je automatizovaná - tedy alespoň co se Pages/Stránek týče (ty lze vyhledávat poměrně úspěšně automaticky).

www.fejsbucek.cz - Lokální Fcebook statistiky pro marketéry a novináře

Právě proto také v Fejsbůčku najdete přes 60 tisíc českých stránek, ale už "jenom" šest stovek aplikací a pouze necelé tři stovky skupin. Právě zde můžete pomoci - zejména pokud nějakou aplikací nebo skupinu administrujete - stačí je přidat (přidat skupinu a přidat aplikaci). Pokud provozujete Facebook Page (stránku), tak ji můžete samozřejmě přidat taky (přidat stránku) a zajistit tak její přítomnost v "žebříčku" hned od počátku.

Pro prozovatele Stránek navíc Fejsbůček nabízí Facebook aplikaci (http://apps.facebook.com/fejsbucekcz/), kterou mohou umístit na vlastní stránku a získat tak box (umistitelný do Boxes záložky nebo do levého sloupce) s grafem návštěvnosti a "pořadím" v žebříčku. Jak vypadá ve stránce můžete vidět na POOH.CZ Page na Facebooku (levý sloupec poněkud dole).

Štítky : Webdesign, Internet, Žebříček, Facebook.com, sociální síť, Analýza, Statistika, Facebook aplikace, Facebook stránka, Facebook skupina, Fejsbucek.cz, MicroMedia|
Poslední změna : 13.5.2010 08:54, Vytvořen : 13.5.2010 08:47, Vydán : 13.5.2010, 18516x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích