Pravidelný občasník originálního humoru

Na film do kina? Dnes už na film do filmu. Netradiční promítání filmů poprvé v ČR

Autor chlívek (Kultura) - vydáno 25.11.2010

Populární zábavní formát se dostal z Velké Británie do České republiky. Ve čtvrtek 11. listopadu proběhla premiéra konceptu Jameson Cult Film Club, který nabízí netradiční promítání kultovních filmů.


Důraz je kladen především na autentickou atmosféru a celkové okořenění filmu výzdobou, nejrůznějšími rekvizitami a vloženými hereckými scénkami. Divák zkrátka musí mít po skončení filmu pocit, že byl na stejném místě, jako hrdinové z plátna.

Na film do kina? Dnes už na film do filmu.  Netradiční promítání filmů poprvé v ČR

Uzavřená společnost se v pražském klubu La Fabrika mohla pokochat snímkem Vetřelec 2. Ještě než film začal, bylo pro hosty připraveno tématické občerstvení. Masové koule připomínající oči, nejrůznější zelenina a ovoce naložené v želé tak, že pokrm vypadal jako vetřelecký sliz, a další vychytávky. Výzdoba interiéru až naháněla hrůzu. Na stropě se ustálily pavučiny s mimozemskými vejci, stěny byly pokryté sajrajtem, tu a tam nějaký vetřelec. Děsivou atmosféru umocnily světelné či kouřové efekty a laserová show.

Populární zábavní formát se dostal z Velké Británie do České republiky. Ve čtvrtek 11. listopadu proběhla premiéra konceptu Jameson Cult Film Club

Samotné promítání bylo proloženo hereckými scénkami. Po sále chodili herci s baterkami a hledali vetřelce, ze stropu občas spadlo polystyrenové vejce do davu, v sále proběhla i přestřelka (samozřejmě se slepými náboji). Organizátoři nic neponechali náhodě a dlužno dodat, že se jim podařilo diváky vtáhnout do děje filmu. Po promítání následoval raut, kde si všichni účastníci netradiční zábavy sdělili dojmy.

Ve čtvrtek 11. listopadu proběhla premiéra konceptu Jameson Cult Film Club, který nabízí netradiční promítání kultovních filmů.

Filmoví fanatici, kteří prahnou po nových a neobvyklých zážitcích, mohou jásat. Další Jameson Cult Film Club proběhne již v lednu 2011.

Více informací na www.jamesoncultfilmclub.cz 

Upozornění pro stále čtenáře POOH.CZ - Ano, toto je PR. PR v tomto případě navíc vyjadřuje Protože Rád (Jameson), tak na prosbu Dana Kafky tohle Prostě Rád vyvěsím. A budu tiše doufat, že až se příště uvidíme, dostanu za to jednu flašku Jemesona. Jsem prostě vykutálený úplatný blogger. A text jsem dostal, fotky jsem ale vybral sám a vložit jsem to taky musel sám :)

Štítky : Kultura, Film, PR, Jameson Cult Film Club, Vetřelec, La Fabrika
Poslední změna : 25.11.2010 17:02, Vytvořen : 25.11.2010 17:01, Vydán : 25.11.2010, 12032x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích