Pravidelný občasník originálního humoru

RIP: Cenodrom.cz nefunguje, zákazníci mají problém s uplatněním slev

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 20.1.2011

Přes stovku slevových serverů, nad nimi kupa příživujících se "agregátorů". Na malý český trh je to "poněkud" moc. Není divu, že některé z pokusů o "snadné zbohatnutí" přivede rok 2011 k zdárnému (či nezdárnému) konci.


Jeden aktuální případ - www.cenodrom.cz měl poslední nabídku loni a na Facebook Page se zákazníci zmiňují o nemožnosti uplatnit zakoupené slevy z důvodu nezaplacení ze strany provozovatele Cenodrom.cz

Marketa Kovarova (12.ledna 2011) Můžete mi vysvětlit, jak je možné, že jsem dnes chtěla využít poukazy zakoupené u Vás a od provozovatelů mi bylo sděleno, že jste jim NEZAPLATILI za prodané vouchery, a tudíž tyto neakceptují? Navíc číslo Vámi zaslaného voucheru nebylo ani v seznamu prodaných? Takže se opět opakuje situace, kdy jsem z Vás deset dní ta...hala zaplacené poukazy a Vy jste peníze ani neodeslali příjemci. Tudíž hodnotím Vaše chování jako PODVOD vůči mé osobě.

Jan Halfar, který je uvedeno na Cenodrom.cz jako kontakt pro média, se k Cenodrom.cz již nehlásí - podle jeho vlastních slov opakovaně žádal o odstranění kontaktní informace, protože s projektem již nemá nic společného. Žádosti zůstaly bez jakékoliv reakce.

Marketa Kovarova (18.prosince 2010) Vážení, ve středu 8.12.2010 jsem poukázala na Váš účet peníze za vouchery, od středy 15.12.2010 řeším s úžasnou paní na telefonu Vaší zákaznické linky fakt, že vouchery stále nedorazily. Paní neustále urguje "ajťáka" a neustále dokola nám chodí platební instrukce, ALE, A CO JE PODSTATNĚJŠÍ, OBJEDNANÉ ZBOŽÍ STÁLE NIKDE!... POKUD JSTE,PŘÁTELÉ, NA FB SPOKOJENÝMI ZÁKAZNÍKY, ZAČNĚTE UVAŽOVAT NAD FAKTEM, KDY I VÁS CENODROM.CZ OKRADE! Každopádně, dle paní na telefonu MUSÍM počkat (čekám už od 8.12.) Omyl, já čekat nemusím. Vy můžete očekávat návštěvu.

Andrea Skupová (18.prosince 2010) Dobrý den, můžete mi nějak vysvětlit , že potom co jsem 8.12. řádně zaplatila vouchery, mi žádný dosud nedorazil? Na e-maily nereagujete... na telefonu nějaká paní co jen umí slibovat (asi 3x vouchery měly být odeslány).... Ten samý problém má moje známá, takže se nejedná o ojedinělý náhodný případ. Nevím jestli je to V...aší neschopností nebo jestli jste jen podvodníci. Každopádně mě napadá jestli Vám něco říká termín Česká obchodní inspekce, možná byste pro ně byli zajímavý tip na kontrolou.

Jako provozovatel Cenodrom.cz je uvedena společnost Emersson systems a.s. se sídlem v Praze. Telefonní číslo 604 111 616 je nedostupné, na elektronickou poštu není žádná reakce.

DOPLNĚNÍ 14:00

Na www.cenodrom.cz se objevilo nové kontaktní číslo:

Důležité upozornění.

Kontakt pro řešení problémů.

Pokud máte problém s uplatněním, nebo získáním poukázky, tak prosím volejte na číslo: +420 731 460 976.
Emailový kontakt zůstává stejný -
info@cenodrom.cz

DOPLNĚNÍ 15:00

Martin Ledvina z info@cenodrom.cz reaguje na "Jaká je tedy situace cenodrom.cz?" a "Jak je to s dluhy vůči obchodníkům a neplněním závazků vůči kupujícím" nic neříkající odpovědí:

Dobré odpoledne,
    z informacích, které mám dostupné, vám mohu říci, že se jedná o nedoručené emaily s vouchery zákazníkům.

Štítky : Internet, Slevový server, RIP, Cenodrom.cz, Emersson systems|
Poslední změna : 20.1.2011 14:59, Vytvořen : 20.1.2011 12:58, Vydán : 20.1.2011, 9406x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích