Pravidelný občasník originálního humoru

Exoti : Projekt Nový Hledač je stále zabavnější. Víc než Kabaret.

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 22.2.2011

Tohle je nutné zachovat pro budoucí generace. Až Ing. Petr Hejl, CSc. uspěje a prodá neexistující revoluční vyhledávací algoritmus za 2 miliardy dolarů, nastane s největší pravděpodobností konec světa. Exoty miluju, přiznávám to. Jsou kořením světa.


Ing. Petr Hejl, CSc. je u některých blázen, u jiných magický vizionář, kterého by se měl bát Google i Seznam. Na neexistující projekt Nového Hledače získal (teoreticky) milion korun. Co umí ukazuje na www.milionovastranka.net. Není toho moc, tedy pokud nepočítáte schopnost práce s Wordem a uložení do HTML. Na projektu Nový Hledač pracoval prý 4.5 roku a vymyslel "princip a algoritmus hledání na Internetu". Teď se chystá jednorázově zaindexovat celý český Internet. A udělat s tím díru do světa - prodat Bingu od Microsoftu, protože návštěvnost Bingu prý již rok zůstává velmi slabá a "Microsoft bude muset časem sáhnozut k jinému algoritmu".

Aby legrace nebylo dost, vyhlásil "soutěž" o podíl na zisku z projektu Nový hledač. Podmínky najdete na http://www.milionovastranka.net/soutez/ a samozřejmě je to (opět) Word uložený jako HTML. Dočtete se tam další zábavné věcí. Jako třeba, že odhad prodejní ceny je 2 miliardy dolarů.

Pokud jste se ještě nenasmáli dostatečně, zkuste www.lednice.org. Najdete tam představu Ing. Petra Hejla, Csc. jak vypadá webová stránka. Výjimečně nejde o Word uložený v HTML. Ale jde o mimořádný úkaz. Opravdu hodně mimořádný.

Štítky : Internet, Webdesign, Vyhledávání, Petr Hejl, Nový hledač, Google.com, Bing.com, Seznam.cz, Exoti|
Poslední změna : 22.2.2011 19:40, Vytvořen : 22.2.2011 19:22, Vydán : 22.2.2011, 20684x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích