Pravidelný občasník originálního humoru

SEO Analyzátor od SEO Expert s.r.o je blábol

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 22.4.2011


Příliš dlouho nechával český webdesignový trh bez povšimnutí samozvané SEO Experty, otevřeně řečeno, nechal je bez dozoru tak dlouho, až je jejich činnost označitelná jenom jako "škodná". Zlatý hřeb jejich kabaretního vystoupení je  www.seo-analyzator.cz - v téhle automatizované "kontrole SEO" najdete neuvěřitelné perly, které se skutečným SEO (optimalizací pro vyhledávače) nemají nic společného.

SEO Analyzátor od SEO Expertů je jenom sada nesmyslných pravidel, které mají účel zblbnout hlavu někomu, kdo se (po zjištění jak "špatné" výsledky) má rozhodne promptně vstoupit do stavu zákaznického. A zbytečně vyhodit peníze.

SEO Analyzátor od SEO Expert s.r.o je blábol - CSFD.CZ má 0%
Dokáže tohle váš web? Získat 0% v nesmyslném SEO Analyzátoru?

Perly jako "správná délka titulku je 20 - 60 znaků", "správná délka nadpisu stránky je mezi 20 - 80 znaky", "v prvních 500 znacích nevyužíváte <STRONG> tag" jsou úsměvné. Ale "Soubor /sitemap.xml neobsahuje všechny URL adresy, které používáte" je už hodně vražedná záležitost, svědčící o jediném - SEO Experti vůbec nechápou, k čemu sitemap.xml slouží.

Absurdity samozřejmě nekončí - co třeba "Podnadpis typu H2 musí obsahovat alespoň jedno slovo uvedené v Titulku stránky:". Co ale nakonec můžete očekávat od společnosti, jejíž vlastní webové stránky nevyhují ani vlastnímu "SEO analyzátoru" (mimo jiné je nedokáží udržet validní, nedrží se ani vlastního požadavku na hlavní nadpis a sitemap.xml také "neobsahuje všechny URL adresy".

Jako kabaret dobrý, ale to je asi tak všechno.

Štítky : Internet, Webdesign, SEO, SEO Expert, seo-analyzator.cz, SEO Analyzátor, seo-expert.cz|
Poslední změna : 22.4.2011 18:51, Vytvořen : 22.4.2011 18:14, Vydán : 22.4.2011, 18904x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích