Pravidelný občasník originálního humoru

Praha 4 moc Facebooku nepobrala. A k tomu ještě arogantní tiskový mluvčí ...

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 9.5.2011


Krásná ukázka jak na Facebooku nekomunikovat - Praha 4 sice má Facebook Page, ale k tomu má arogantního tiskového mluvčího. Michal Sochor má dost času na to, aby odmítal poskytnout odpověď na Facebook Page. Přitom by za čas věnovaný arogantním odpovědím mohl odpověď poskytnout.

Dobrou půlnoc, musím Vás zklamat, pane Javůrku. Nevím jak radní či zastupitelé, ale já rozhodně nemohu odpovídat na dotazy a otázky, které se na Facebooku objeví. Když se představíte 130 000 obyvatel Prahy 4, kteří se mě na Facebooku ptají na pro ně důležité věci, musíte uznat, že by na to nestačilo ani celé oddělení... Pokud máte konkrétní dotaz, určitě se na mě obraťte. Kontakt včetně čísla mobilního telefonu naleznete na stránkách Prahy 4. Dobrou noc

Diskuze pod dotazem Adama Javůrka je typickou ukázkou toho, že by snad bylo lepší, aby Praha 4 na Facebooku vůbec nebyla - případně by stálo za úvahu vyměnit tiskového mluvčího. Michal Sochor zjevně neví která bije.

Dění okolo diskuzí týkající se rušení školy je vůbec zábavné - pod případnými stižnostmi se vždy najde dostatek pozitivní reakcí pocházejících od stále těch samých účtů - Elen Machová , Lukáš Hrubý, Anna Přihodilová a další. Řada z nich je na první pohled jasný falešný účet (velké množství přátel, spam pozitivních reakcí, ve skutečnosti prázdné profily, fotografie z fotobank nebo vykradené z Internetu).

Mojzis Stupka i urad vlady uznal ze facebook je uzitecny k obousmerne komunikaci ... jestli vam vadi "nejaka diskuse" na FB, proc tu ten ucet prosim mate ?

Praha 4 navíc zjevně na své Facebook Page nesouhlasné komentáře masivně likviduje a zmíněné falešné identity v případě upozornění své příspěvky také promazávají.

Jaroslava Kamarádová Pozor mažou příspěvky, které se jim nelíbí a tento se jim určitě líbit nebude

Jaroslava Kamarádová Prosím, abyste nemazali

Štítky : Webdesign, Internet, Facebook.com, Sociální síť, Komunikace, PR, Praha 4, Šlendrián, Veřejná správa, Michal Sochor
Poslední změna : 9.5.2011 09:31, Vytvořen : 9.5.2011 09:31, Vydán : 9.5.2011, 15711x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích