Pravidelný občasník originálního humoru

Nebuďte bátora, Facebook Stránka se nedá deaktivovat

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 21.9.2011


Nebuďte bátora, Facebook Stránka se nedá deaktivovatTak panu Bátorovi opět teoreticky "hackli" Facebook. Dokonce mu prý opět hackli "mail na Seznamu" (a to i přesto, že si to ochránil "za dohledu IT experta"). Pan Bátora opět klasicky lže - v níže uvedeném vyjádření najdete perlu, ve které tvrdí, že "měl facebookovou stránku deaktivovánu, tj. zablokovánu pro veškerý přístup, včetně přístupu vlastního". Nic takového u Facebook Stránky není možné, jediné co by Bátora mohl udělat je zbavit se administrátorství stránky a tím ztratit možnost správy stránky. Facebook Stránka nejde deaktivovat.

""Svoji facebookovou stránku jsem měl již týden deaktivovánu, tj. zablokovánu pro veškerý přístup, včetně přístupu vlastního. Včera jsem přes svůj email zjistil, že stránku obsluhuje někdo jiný. Rád bych předešel jakýmkoliv dalším spekulacím médií, proto znovu prohlašuji, že s aktuálními zprávami na svém Facebooku nemám nic společného," říká Ladislav Bátora a dodává: „Zároveň byla hackerem opět prolomena moje emailová schránka na serveru Seznam.cz, a to navzdory všem opatřením, která jsem před dvěma týdny na její ochranu podnikl za dohledu IT experta.

Jediné vysvětlení tedy opět je - Bátora lže a opět tak řeší to, že na Facebooku zveřejňuje věci nevhodné, ke kterým se nechce později přiznat. A stále platí, Nebuď bátora aneb jak bezpečněji používat Facebook.

Samozřejmě je možné, že Bátora hovoří o profilu na Facebooku - ten deaktivovat jde, ale Bátora je opět mimo - nezablokuje se tím přístup pro něj samotného. Zábavné na celém tom cirkusu je opět to, že Bátora na svůj (teoreticky) "hacknutý" profil pověsil odkaz na výše uvedené vyjádření - jenom těžko lze tedy přijmout fakt, že by profil byl hacknutý - Bátora ho stále ovládá, stejně jako v předchozích případech.

Zdroj: MŠMT: Další útok na Facebook a email Ladislava Bátory

Štítky : Ladislav Bátora, Politika, Facebook.com, Sociální síť, Hack, Šlendrián
Poslední změna : 21.9.2011 09:20, Vytvořen : 21.9.2011 09:15, Vydán : 21.9.2011, 8946x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích