Pravidelný občasník originálního humoru

Jak vážně to myslí ODS se sociálnímí sítěmi?

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 4.5.2012


Pamatujete volby? A obrovské snahy politických stran na Facebooku? Na záplavu prázdných falešných účtů podporujících politiky (viz například "Občanská výzva na podporu Pavla Béma"? Nic než masivní spam na Facebooku) , stovky tisíc korun vynaložené na kampaně (viz například Etika podnikání, blížící se volby a agentury zakládající falešné profily na Facebooku) , vytváření falešných Stránek (viz například OpenKrad.eu vyráží do boje proti OpenCard - politický marketing v praxi). Snaha o získání přízně voličů na sociálních sítích doprovázelo klasické tápání v čemsi, čemu zastydlé stranické struktury nerozuměly. A najaté firmy si zoufaly z protichůdných a nesmyslných požadavků. Volby jsou dávno pryč. A odpovídá tomu i stav na řadě "stranických" profilů.

Pokud budete chtít vědět jak vážně to ODS myslí se sociálními sítěmi, tak se podívejte na profil ODS. Je skoro nepředstavitelné, že od roku 2010 se na tomto profilu nic nezměnilo. Poslední příspěvek je z 17. října 2010 v podobě "Děkujeme za hlasy a projevenou důvěru".

Štítky : Internet, Sociální síť, Facebook.com, Komunikace, Politika, ODS, ODS.cz, Falešný účet, Facebook Page, Facebook Stránka|
Poslední změna : 4.5.2012 08:20, Vytvořen : 4.5.2012 08:20, Vydán : 4.5.2012, 9386x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích