Pravidelný občasník originálního humoru

SEO Analyzátor není faul na uživatele, SEO Analyzátor je prostě jenom podvod

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 7.10.2012


Pavla Ungra poněkud vytočila druhá verze nesmyslného SEO Analyzátoru a věnuje se té hrůze podrobně v SEO analyzátor 2 – další faul na uživatele od SEO Expertů. Zvláštní je, že se domnívá, že jde o "faul na uživatele". Myslím že je důležité to říct jasně, SEO Analyzátor je prostě jenom sprostý podvod - to z pohledu toho, k jakému účelu byl vytvořen. Nalákání hlupáků, kteří uvěří, že líbívě zobrazené věci mají význam a vůbec nějaký reálný základ

Pokud vám to ještě stále není jasné, tak jsou pouze dvě možnosti, že někdo (v tomto případě podivní SEO Experti) vytvoří něco tak zoufalého.První možnost je, že SEO Experti jsou zcela neschopní a vůbec netuší, která bije. Druhá možnost je, že záměrně podvádějí. Po těch několika letech co SEO Experti fungují je těžké věřit první variantě. Za ty roky by se i ten největší hlupák dokázal naučit alespoň základní pravidla SEO a webdesignu a nemohl by prostě vypustit do světa nesmyslný SEO Analyzátor. Zbývá tedy pouze druhá možnost. Tedy ta, žejde o vědomý a sprostý podvod. A pokud si přečtete zhodnocení kvalit tohoto nástroje od Pavla Ungra, tak je to jasné.

Ale přesto, pořád je tu ještě ta druhá varianta. Tedy že SEO experti jsou zcela neschopní a vůbec netuší, která bije. S ohledem na loňský rok a Negativní reklama je prospěšná? SEO Expert s.r.o. nechápe vůbec nic, SEO, SEO, SEO? SEO Expert s.r.o. aneb kovářova kobyla chodí bosa a SEO Expert: "Dané weby nejsou prací SEO Expert" aneb lži v referencích je těžké se rozhodnout, jestli jsou to podvodníci nebo neschopní pitomci. Vybrat si můžete sami, tak jako tak.  Vyhněte se obloukem někomu kdo je buďto podvodník nebo zcela neschopný.

PS: Aby bylo jasno "Podvod je čin, kterého se dopustí ten, jež zneužije cizí nevědomosti k vlastnímu obohacení."

Štítky : Internet, Webdesign, SEO, SEO Expert, seo-analyzator.cz, SEO Analyzátor, seo-expert.cz|
Poslední změna : 7.10.2012 11:44, Vytvořen : 7.10.2012 10:41, Vydán : 7.10.2012, 13820x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích