Pravidelný občasník originálního humoru

Válka mezi Balšinkem (MAFRA) a Pleslem (Reflex) se rozjela. Na plné koule

Autor chlívek (Reklama, média,marketing) - vydáno 1.2.2013


Je to jasné, každý máme svého stalkera, Dalibor Balšínek z Mafry (a Lidových Novin) ho nejspíš má v podobě Jaroslava Plesla (z Reflexu, nezaměňovat s hercem téhož jména). Aktuálně mezi nimi probíhá taková docela zábavná přestřelka na Twitteru:

Dalibor Balšínek: @PleslRX Jardo,zpočátku mě tvůj stalking štval,až jsem si zvykl.A teď nevím,co bych si bez tebe počal.Zachovej mi přízeň.Tvůj Dalibor

Jaroslav Plesl: @balsinek až do posledních dnů. neboj. a podívej se na wiki, co je to ten stalking, rozumbrado.

Dalibor Balšínek: @PleslRX Tzv. selektivní paměť,projevující se syndromem vzpomínkového optimismu.Ukrývá se v tobě víc než hlidací pes. pic.twitter.com/LrEFbbxl

Jaroslav Plesl: @balsinek uplakaný stížnosti totálně vycucaný z prstu ti jdou dobře. s novinama jsi na tom mnohem hůř.

Pokud toho nemáte dost, tak je dobré mrknout na pic.twitter.com/LrEFbbxl z předposledního zmíněného tweetu Dalibora Balšínka. Je to kopie docela zábavného (ale starého, viz dále) dopisu právníků Mafry generálnímu řediteli Economie, Petru Babickému.

Je dobré vědět, že problémy mezi Pleslem a Balšínkem nejspíš sahají hodně daleko do minulosti, do doby kdy Balšínek nastoupil coby "záchrance" Lidových novin a také doby, kdy se silně spekulovalo o tom, že Lidovky skončí. Plesl, tehdy působící právě v LN, nakonec změnil působiště  a odešel (tehdy) právě do Hospodářek. Trochu zábavné je, že tohle bylo někdy v roce 2010 a válka mezi Pleslem a Balšínkem se od to doby projevuje prakticky neustále. Měl to být právě Plesl který v roce 2011 stál za "lživou" informací o odchodu Balšínka na Novu.

A právě tehdy se na scéně objevil onen dopis, který Balšínek čerstvě zmiňuje ve svém twetu. Viz ostatně Mediaguru.cz a :

 „Už letos na jaře musela Mafra prostřednictvím našeho právníka upozornit vydavatelství Economia na chování Jaroslava Plesla, protože mě obtěžoval vulgárními SMS,“ říká Balšínek. MediaGuru.cz má k dispozici dopis, který Mafra vydavatelství Economia adresovala včetně přesného znění zmíněných SMS. Kvůli jejich značné vulgaritě je ale jejich přepis nepublikovatelný.

Celá aféra tehdy skončila s tím, že "Economia celou věc uzavřela tím, že SMS nebyly poslány z čísla mobilního telefonu evidovaného v majetku vydavatelství". A prý se "situace ale poté uklidnila". Neřekl bych ...

Tedy, ještě je nutné dodat, stále je tu v zásobě ono klasické řešení ... "hacknutý účet"...

Štítky : Žurnalistika, Novinařina, #nechapu, #fail, Aféra, Dalibor Balšínek, Jaroslav Plesl
Poslední změna : 1.2.2013 09:51, Vytvořen : 1.2.2013 09:41, Vydán : 1.2.2013, 17314x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích