Pravidelný občasník originálního humoru

Hořel pařez hořel, až vyhořel. Taková zvláštní obsese v hořících pařezích. A zase to Brno!

Autor chlívek (Reklama, média,marketing) - vydáno 25.2.2013


Napsal mi Tibor, jestli vím o tom, že Deník.cz má obsesi v hořících pařezech. Což jsem nevěděl,  byť jeden z těch článků o hořícím pařezu je hdoně legendární. Ale fascinující je, že není jediný. Typické příklady můžete vídět o kousek dál. A musím upoornit, že ten jeden mini odstavec je opravdu celý článek. To není perex, nebo něco takového. To je opravdu všechno.

Skvosty pocházejí z let 2008, 2010, 2011, 2012 a 2012. Vypadá to, že v roce 2009 nikde žádný pařez nehořel. Divné. Ale dějí se tam ještě divnější věcí. Jako třeba to, že Muž upadl. Zvedli jej až brněnští strážníci

V Kohoutovicích hořel pařez

V úterý krátce před jednou hodinou odpoledne vyjeli hasiči do ulice Libušina třída v brněnských Kohoutovicích. Hořel tam pařez. Uhasili ho a vrátili se zpátky na základnu. (zn)

V Údolní hořel pařez

Požár stromu dnes po osmé večer zburcoval hasiče  do brněnské Údolní ulice. Na místě zjistili, že hoří pařez. Uhasili jej proudem VTP. (pj) 

Brno: V Medlánkách hořel pařez

Brněnské hasiče včera večer zburcoval požár pařezu v Hudcově ulici v brněnských Medlánkách. Hasiči k hašení nasadili vysokotlakou stříkačku a dřevo uhasili. Požár se podle nich obešel beze škod. (pj)

Brno: U Tesca hořel pařez

V pátek krátce před jednou hodinou odpoledne vyjeli hasiči k požáru pařezu u parkoviště obchodního domu Tesco nedaleko centra Brna. Hasiči pařez uhasili a vrázili se zpět na základnu. (zn)

Úsuší: V lese hoří pařez

Jedno hasičské auto vyjelo do lesa v Úsuší na Tišnovsku, kde hořel pařez. Hasiči kmen včas uhasili, okolní stromy zasaženy nebyly.

Štítky : Žurnalistika, Novinařina, Denik.cz, #lol, Pařez
Poslední změna : 25.2.2013 15:25, Vytvořen : 25.2.2013 15:19, Vydán : 25.2.2013, 14372x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích