Pravidelný občasník originálního humoru

Dálnice není Kobra 11 aneb o zpackané honičce na kluka v autě, lidském štítě a jiných drobnostech

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 3.3.2013


"Za absolutní absenci pokory se bohužel platí, naštěstí ten kretén oddělal jenom sebe," je komentář Přemysla Košuta na Facebooku. Typický komentář těch co mají jasno.

Parchant to byl, je dobře že uhořel, byl to flákač, povaleč, problémové dítě, nezvladatelné dítě, feťák. Tohle všechno se dá dočist v diskuzích, část toho se dala dočíst i v médiích. Ale také to, že "byl na síti hvězda" a hrál počítačové hry, takže ještě můžeme s napětím očekávat, kdy médiím dojde, že v automobilových hrách je ujíždění před policíí za extra body a bourání aut je také  jedním z nejpodstatnějších nástrojů hraní.

Rakovan: Já vím, že od teď, ať už někdy můj kluk udělá cokoli, to poslední co udělám je, že vytočím 158.

Prosím, promiňte mi to, nebudu v tomto případě součástí davu. Je mi nesmírně líto zmařeného života. Nedokážu si představit, jak bude jeho otec schopen žít s tím, že na klukovinu v podobě auta "ukradeného" vlastním synem zavolal chrabré Policity, kteří se postarali o jeho smrt. A nedokážu pochopit, jak Inspekce dokázala tenhle zákrok označit za zákrok bez chyb.


M4rty09 z jeho vlastního Facebooku. Červenec 2012

Z toho co je možné vidět a číst mi plyne, že česká policie postavila inteligentní zátaras, nechala před ním nahromadit auta a pak do těch aut nahnala sedmnáctileté dítě v autě řítícím se (možná) až dvouset kilometrovou rychlostí. Rychlostí ke kterého ho "dohnaly" policejní auta. Výsledek? Mrtvý kluk, těžce zraněný člověk co "byl ve špatnou dobu na špatném místě", stovky tisíc škody na dalších autech. A konstatování GIBS, že policie při tragické honičce na D1 nepochybila

Bohužel žiji v jednom státě s Jsem ale na druhou stranu rád, že nejsem jediný, kdo si myslí, že kdyby ho Policie nezačala nahánět, tak by ho nejspíš v poklidu mohla "dopadnout" někde jinde. Ať už tam kde by to bylo bezpečnější, nebo prostě v okamžiku, kdy by zastavil u pumpy. Jsem rád, že se přeci jenom ještě najdou normální lidé jako Filip Rakovan s jeho Honička na D1. Kdyby neuhořel, měli ho zastřelit!. A odvážím se dokonce nazvat tuhle akci "lidským štítem".

"Máte problém se zlobivým potomkem? Sháníte vychovatele? Přivolejte si na pomoc Policii České republiky. Dítě se celkově zklidní a vrátí se vám domů. Bohužel v igelitovém pytli." aneb Honěním za bezpečné silnice! je, samozřejmě, klasický D-FENS. 

A pro ty z vás co to komentují slovy "ten krétén oddělal jenom sebe" mám jedno doporučení. Podivejte se jak vypadal. Byl to člověk.Do háje, nebyl to masový vrah, nebyla to zrůda. Byl to puberťák, kterého spousta z nás má doma. Nebo měla, možná bude mít. Možná tváří v tváří nedokážete mít tak absurdní absence pokory.

Než mě začnete případně napadat, tak prosím, v žádném případě nebudu obhajovat to co udělal. Ale budu stále tvrdit, že to byl člověk a komentáře typu "Dnes se ožeru z radosti. O vymatlanýho krypla míň, jen tak dál." (zde) nehodlám přijmout a je mi z nich na zvracení. A nikdo mi nevymluví, že tohle měla česká Policie vyřešit jinak. Ne smrtí pronásledovaného, těžce zraněným člověkem a stovkami tisíc škody. A to je celá pointa. Toho že Policie má pomáhat a chránit. Ve skutečnost to ale je tak, že pokud vidíte policistu, začnete se bát.

Štítky : Život, Pokora, Policie, Smrt, M4rty09
Poslední změna : 3.3.2013 10:59, Vytvořen : 3.3.2013 10:33, Vydán : 3.3.2013, 12841x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích