Pravidelný občasník originálního humoru

Na Facebooku se zdarma rozdávají desítky i stovky věcí od Apple! No neberte to!

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 6.3.2013


Před pár týdny se na Facebooku objevily stovky anglických Stránek, ve kterých se "rozdávaly" produkty od Apple. Taková rozdávačka stovky iPadu, tomu se prostě nedá odolat. Netrvalo dlouho a někdo generuje desítky českých Stránek jako je Zdarma Apple produkty. "Soutěže" co na nich pořádá jsou věrně opsané "soutěže" z původních anglických podvodných Stránek. Nechybí ani originální zdůvodnění, že rozdávají tolik věcí proto, že jde o "poškozené krabice" a proto je lepší je rozdat, než je "odepisovat".

A samozřejmě, BFU jim na to skáčí a soutěží.  Což ostatně dělají i u původních anglických vzorů. Podívat se můžete například na Apple Giveway. A také na to, kde české kopie berou inspiraci. Viz třeba "10,000 likes and shares on this photo = we will give away 1,000 iPhone 4S 16GB that we can't sell because their not sealed.". A při pohledu na obrázek vpravo i pochopíte, kde české kopie berou ty fotky. Prostě je kradou z původních anglických podvodných Stránek.

DODATEK 7. března 2013 13:00 ::: Podvodná rozdávačka Apple došla k 65,289 fanouškům a před pár minutami přestala existovat. Viz též dnešní článek na Lupě - Padesát tisíc lidí věří zjevnému podvodu. Rozdávání produktů Apple se nekoná

Štítky : Sociální síť, Facebook.com, Podvod, Hoax, Facebook Page, Facebook Stránka
Poslední změna : 7.3.2013 13:04, Vytvořen : 6.3.2013 08:50, Vydán : 6.3.2013, 28453x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích