Pravidelný občasník originálního humoru

Soutěž s Lidl na Facebooku vás spolehlivě připraví o účet. Pokud budete tedy tak blbí

Autor chlívek (Webdesign, Internet) - vydáno 29.4.2013


Pokud budete tak blbí  jak Lidl doufá, tak si v jejich nové soutěži změníte jméno na cosi náhodně vygenerovaného. Ale ještě předtím po vás Lidl bude chtít přístup k vašemu  profilu, vašim přátelům a vaším fotografiím. A aby toho nebylo málo. bude ještě chtít vašim jménem zveřejňovat ne Facebooku něco, těžko říct co. Ale budiž, tohle se u soutěží děje běžně.

Co ale běžné není (a co vás může velmi rychle připravit o váš profil) je změna jména. Na Facebooku podle Pravidel smíte vystupovat pouze pod vlastním pravým jménem. A změna jména na profilu je schvalována a je možné ji provést pouze v omezeném počtu. "By mě zajímalo, jestli se LIDLovská soutěž, kde jde mimo jiné o změnu jména na profilech uživatelů octne na blogu POOH.CZ od Daniel Dočekal. Ono to přece není v souladu s pravidly, nastavovat si falešné (náhodně vygenerované jméno), byť se ten krok může přeskočit," správně podotýká Alan Řepka, který mě na tuhle zběsilost upozornil.

Vezměte prosím na vědomí: Svoje jméno můžete změnit pouze několikrát, a proto použijte svoje skutečné jméno. Než se změny projeví, může to trvat až 24 hodin. Další informace

Pokud se budete pokynu soutěže držet, tak na to prostě můžete dojet. Ale Lidl je samozřejmě z obliga, oni přece vyžadují v soutěži jediný povinný krok - ten poslední. K tomu se ale samozřejmě dostante jedině pokud povolíte vlezlé aplikaci přístup k informacím o vás a umožníte ji spamovat vaši vlastní zeď. A případně budete tak hloupí, že si změníte jméno.

 

Štítky : Facebook.com, Soutěž, Lidl, Facebook Page, Facebook Stránka, Pravidla uživání, #fail, Marketing
Poslední změna : 30.4.2013 07:57, Vytvořen : 29.4.2013 17:53, Vydán : 29.4.2013, 13262x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích