Pravidelný občasník originálního humoru

Socky z VŠE! Nedělní komunikační masakr tradičně z klávesnice Tomáše Čupra

Autor chlívek (Reklama, média,marketing) - vydáno 24.6.2013


Včera se Tomáš Čupr opět postaral o klasickou ukázku zpackané komunikace a následně ještě zpackané krizové komunikace. Bohužel ho opět v Dámejidlo.cz pustili k sociálním sítím a dopadlo to stejně jako minule. V pozadí je "akce", kterou klasicky šikovní lidé dokázali využít zcela jinak, než se předpokládalo. A místo aby Dámejidlo.cz prostě konstatovalo že akci zpackali, neošetřili si možné zneužítí a vyhodili neschopného programátora, tak do boje vyrazil Čupr osobně. A sockám z VŠE to pěkně nandal.

Socky z VŠE

Na Stránce Dámejídlo.cz na Facebooku byl sice už umírněnější, ale stále je to stejný útočny styl. Pro firemní komunikaci zcela kontraproduktivní a škodlivý. V pokračování si všimněte, že už sice nejde přímo o socky, ale opět je zde nutná urážka v podobě "elity národa".

Socky z VŠE

Bohužel ani hromadící se komentáře poukazující na jasné komunikační selhání nestačily. Tomáš Čupr samozřejmě vyrazil do boje ještě na svém  blogu. To lze klasicky označit tím, že bohužel stále nepochopil kde je problém. Samozřejmě že krást není v pořádku. Ale hlavně není v pořádku udělat fatální chybu a poté vyrazit do nadávání "sockám z VŠE" či "elitě národa".

Všichni jste socky, jen Tomáš Čupr je poslední ze sedmi statečných

Štítky : Komunikace, #fail, Tomáš Čupr, Damejidlo.cz, Marketing, Sociální síť, Facebook.com, Twitter.com, VŠE, Socky
Poslední změna : 24.6.2013 07:49, Vytvořen : 24.6.2013 07:43, Vydán : 24.6.2013, 19945x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích