Pravidelný občasník originálního humoru

Selhávající paměť Miloše Zemana nebo prostě jenom další lež. Zeman samozřejmě ví kdo je Konvička

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 26.11.2015

Ano, mohlo by jít o klasickou provokaci v podobě toho, že třeba Zeman skutečně Konvičku poprvé viděl až na Albertově (případné vidění v televizi, tisku či v mediálním monitoringu se může nepočítat). Jenže


 Českými médií i sociálními médií hýbe prohlášení Miloše Zemana, že "Konvičku neznám, na Albertově jsem ho viděl poprvé".  Zároveň se vymlouvá, že on přece akci na Albertově neorganizoval a přece nebude kádrovat, koho si organizátoři přizvou na pódium. Celé je to prostě jenom další lež a je smutné, že je možné aby hlava státu jednala tímto způsobem.

Je nutné připomenout, že v červnovém rozhovoru pro Parlamentní Listy (byť může být klidně celý vymyšlený, tenhle plátek je tím proslulý) Konvičku velmi dobře znal. Stejně jako je tu už dřívější aféra v podobě Zeman zaštítil akci islamofobů v Senátu. Je to výjimka v záplavě propagandy, říká mluvčí.

Selhávající paměť Miloše Zemana nebo prostě jenom další lež. Zeman samozřejmě ví kdo je Konvička

Ano, mohlo by jít o klasickou provokaci v podobě toho, že třeba Zeman skutečně Konvičku poprvé viděl až na Albertově (případné vidění v televizi, tisku či v mediálním monitoringu se může nepočítat). Jenže, to by nesmělo padnout ono "Konvičku neznám". Minilmálně dva výše uvedené příklad usvědčují Zemana ze lží. 

Štítky : Politika, Martin Konvička, Miloš Zeman, Lež, Lži, Média, ČR, Prezident, Islám, Xenofobie, Albertov
Poslední změna : 26.11.2015 10:59, Vytvořen : 26.11.2015 08:26, Vydán : 26.11.2015, 4570x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích