Pravidelný občasník originálního humoru

Stali jsme se odborníky na hledání zbytečných problémů. Aféra se souloží ve Čtyřlístku

Autor chlívek (Kultura) - vydáno 4.1.2016

Stali jsme se odborníky na hledání zbytečných problémů. Přehnaného ochranářství tam, kde dítě čtoucí čtyřlístek nic takové nebude vidět. Až do okamžiku, kdy podobným přeháněním vyvoláte v dítěti zájem.


 Čtu si Dětský časopis Čtyřlístek řeší problém. Kreslíř do obrázku propašoval soulož a začínám se obávat, že míra hledání problémů tam kde vůbec nejsou začíná dosahovat závratných rozměrů. Na níže uvedeném obrázku je prý soulož. Dokonce dvakrát. Prý je to pro dětský časopis nepřijatelné. Osobně bych nenašel ani jednu, kdyby na Hlídacím Psu nezveřejnili návod. Ale ten najdete až po obrázku bez návodu (a pardon, větší k dispozici nemám). 

 Stali jsme se odborníky na hledání zbytečných problémů. Aféra se souloží ve Čtyřlístku

Než se ale k návodnému obrázku dostaneme, tak ještě musím upozornit, že něco nekalého se určitě děje za oknem se žaluziemi staženým na polovinu v druhém podlaží. Policista v popředí zcela zjevně osahává pozadí maminky s dítětem. Zcela určitě je zlovolný záměr, že modré auto má značku BJ-02-10 a na obrázku je několik osob, které zjevně kouří. Což by, ve Čtyřlístku přeci rozhodně neměly. Nebo ne? Neměl by být svět zobrazován reálně? 

Dětský časopis Čtyřlístek řeší problém. Kreslíř do obrázku propašoval soulož

Ale teď si vezměme ony situace, které Martin Šinkovský považuje za tak zásadní věc jako soulož. Paní v okně a za ní stojící muž? Nenašel bych to, kdyby k tomu nebyl návod. A vážně nevím, nemohou prostě stát za sebou?. Pár na zadním sedadle v modrém autě? Vážně? Nikdy jste partnerku nenechali lehnout si přes vás? Který chorý mozek v tomhle vidí soulož?

Stali jsme se odborníky na hledání zbytečných problémů

Přehnaného ochranářství tam, kde dítě čtoucí čtyřlístek nic takové nebude vidět. Až do okamžiku, kdy podobným přeháněním vyvoláte v dítěti zájem. A jak už to tak chodí, představu toho, že se jedná o něco daleko zajímavějšího, než jak zajímavé to ve skutečnosti je.

 A víte co ještě chybí? Pořádně to rozebrat z hlediska rovnosti pohlaví, vyváženosti a sexismu. Co tam vlastně dělají ty maminky v minisukních, žádná policistka, dost pravděpodobně i řidiči pouze mužského pohlaví? Neměl by tam být nějaký ten tatínek? A co ten pes bez náhubku?

Ano, posedlost. Posedlost vytváření sterilního zcela vyrovnaného světa vede svět k záhubě. Ale možná je to jenom nedostatek sexu, že v nevinném obrázku někdo vidí na několika místech soulož. 

Štítky : Čtyřlístek, Aféra, Pseudoaféra, Martin Šinkovský, Komix, Komiks, Sexismus, Soulož, Rovnost pohlaví, Absurdita, #nechapu, Děti, Ochrana dětí
Poslední změna : 4.1.2016 19:24, Vytvořen : 4.1.2016 19:21, Vydán : 4.1.2016, 8976x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích