Pravidelný občasník originálního humoru

Že má ČSSD návod jak psát o Babišovi? Na tom přece není nic zvláštního

Autor chlívek (Pel mel) - vydáno 20.3.2017

Něco na tom, že materiál od ČSSD doporučuje Babiše označovat jako "malého školáka" ale tedy asi bude. Každopádně, pokud jsou v ČSSD amatéři ...


Nová aféra je na světě, ČSSD má návod, jak psát o Babišových auditech. Když odhlédneme od toho, že návrhy příspěvků na sociální sítě jsou značně hloupé, primitivní a opět potvrzují to co již roky vidíme na působení ČSSD na Twitteru a Facebooku, tak na tom není nic zvláštního. Je to zcela normální součást politika. Je navíc zcela normální, že směrem k volbám se podobné věci budou stupňovat a objevovat stále častěji.

V zásadě by bylo dost špatné, kdyby komunikační odbor Lidového domu nevytvářel pro straníky podobné materiály. Musí vycházet z toho, že je mezi nimi tradičně řada lidí, kteří nejen netuší která bije, ale na povinné sociální účty nejsou schopni napsat v zásadě nic. Zápasi s tím ostatně i sám Bohouš Sobotka, jehož Twitter je poměrně odstrašující případ, jak memá účet premiéra vypadat.

Na téhle aféře jsou ale nakonec zábavné dvě věci. První byla již zmíněna, kvality příkladů a doporučení od "tiskového oddělení" ukazuje, že ČSSD jsou stále amatéři. Ale to nejzábavnější je reakce Andreje Babiše:

Podle Andreje Babiše je to ukázka organizované kampaně, která se prý proti němu vede od začátku letošního roku. „Stojí za tím bývalí zaměstnanci vydavatelství MAFRA, kteří jsou součástí všech dezinformací. Vše řídí známá socanská agentura (lobbistická agentura Bison and Rose, pozn. red.). Zajišťuje, aby tato pseudokampaň byla stále při životě,“ řekl Babiš iDNES.cz.

Něco na tom, že materiál od ČSSD doporučuje Babiše označovat jako "malého školáka" ale tedy asi bude. Každopádně, pokud jsou v ČSSD amatéři, Babiš je to samé v bledě modrém. Nebo v jakékoliv jiné bledé barvě, kterou preferujete.

Štítky : Politika, PR, Public Relations, ČSSD, Andrej Babiš, Tiskové oddělení, Komunikace, Sociální sítě, Sociální síť, Twitter, Facebook
Poslední změna : 20.3.2017 19:01, Vytvořen : 20.3.2017 19:01, Vydán : 20.3.2017, 2742x

Komentáře pro ty z Facebooku

Aktuální články autora

Související článkyREKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích