Pravidelný občasník originálního humoru

UTIL.POOH.CZ

Různorodé "utility" (pomůcky) orientované na internet a na ASP tvorbu (IIS, SQL, Microsoft, atd), které se mohou a nemusí hodit. Pú je většinou spáchal protože je potřeboval, ale dává je k širému využití.

HTTP hlavičky
Umožní zjistit jaké http hlavičky (http headers) vrací libovolná webová adresa)

test.pooh.cz
Test rychlosti vašeho internetového připojení

generátor hesel
různé generátory hesel - vygenerují vám heslo online

CR/LF stripper
Odstraňovač CR/LF z textu. Hodí se zejména pokud potřebujete odstranit CR/LF z HTML dokumentu pro vložení do příliš aktivních redakčních systémů (které CR/LF nahrazují aktivně <br> a dělají v článku bordel)

CROSS SITE SCRIPTING - průvodce (nejenom) hackera
aneb nechtějí-li tvůrci webů vyhovět základním bezpečnostním požadavkům a chránit vaše soukromí, musíte se o sebe starat sami. Článek poradí, jak otestovat, zda WWW není náchylné na Cross Site Scripting.

Kontrola libovolného RSS (0.91/1.0)
Umožňuje validaci (kontrolu) RSS zdroje včetně přidání do katalogu RSS zdrojů, který RSS.POOH.CZ udržuje a zpracovává.

Oblíbené weby a stránky
Malá a jednoduchá webová aplikace. Máte-li registraci na POOH.CZ můžete si sem nastrkat adresy svých oblíbených stránek. Nejenom, že je budete mít neustále všude k dispozici, ale co navíc, tahle aplikace vám umožní je všechny najednou otevřít.

ÚLOŽIŠTĚ OBLÍBENÝCH
prozměnu nabízí import a export oblíbených (Favorites) v Internet Exploreru - je použitelný ale například pro přenos oblíbených mezi IE a Netscape (a dalšími prohlížeči).

Textové manipulace
Různé manipulace s textem - převody na malá/velká písmena, odstranění češtiny, text pozpátku, slova pozpátku. Různé další budou průběžně doplňovány.REKLAMA

Články e-mailem

Stačí zadat e-mail

a Feedio se už o vše postará

POOH.CZ na sociálních sítích