Nevím přesně od které aktualizace iOSu se tohle děje, ale je to setrvalý stav. Aktualizace aplikací co má probíhat automaticky na pozadí (tohle si zapnete v nastavení) se nekoná. Čeká tam třeba dvacet, třicet i více aplikací a neděje se nic.
Neaktualizují se vám aplikace v iPhone či iPadu? Čeká na heslo a neřekne si









